Yung Joc získá obraz Tupaca Shakura navržený v novém účesu

Yung Joc se v průběhu let stal známým pro své odporné účesy. Rapper-rozhlasový moderátor si je více než vědom, že jeho technicko-barevné účesy lidi rozběhnou, ale nejnovější výtvor na jeho hlavě mu po celé zemi zaručeně zlomí krky.

V neděli (24. března) Joc přeposlal video ze svého nového účesu, který zahrnuje podobu Tupaca Shakura, ke svému příběhu na Instagramu.Ve videu můžeme vidět, že Jocovy jasně limetkově zelené copánky jsou svázané tak, aby nic nezakrývalo dokonalý výhled na tvář Pac na jeho hlavě. Obraz byl inspirován Shakurovou rolí ve filmu z roku 1992 Džus . Rob The Original, který je odpovědný za nový střih Joc, také vydal střihy, které zobrazují umělce jako XXXTentacion, Queen Latifah, J. Cole , Trippie Redd a DJ Khaled.Nový střih přichází tři měsíce poté, co Joc vyzval Usher Raymonda, který také nedávno debutoval svým vlastním jedinečným účesem. Zpěvačka R&B se na Silvestra pokusila otřásat Hair & Fleek, který byl obdobou Love & Hip-Hop Atlanta hvězdy. Poté, co se Usher nechal pečovat o svůj střih, vydal Joc výzvu King of Hair & Fleek, aby zjistil, kdo může tento styl nosit nejlépe.

„[Usher] potřebuje pro svou stranu udržet pohled víc než jen transformaci, pokud chce být uvažován o titul,“ řekl Yung Joc TMZ v lednu.Níže se podívejte na nový střih inspirovaný Tupacem od Yung Joc.

Podívejte se na 10 nákupů rapperů, které rozbily banku