Yung Joc dostane falešný vous a lidé ho za to pečou

Yung Joc se ocitl v jiné chlupaté situaci.

V pondělí (30. března) sdílel holič z Atlanty jménem Scooby Cutz fotografie a video z falešné instalace vousů, kterou předvedl na Yung Joc. Na videu a obrázcích Scooby zobrazil, jak vzal „Je to Goin“ Dolů' rhymer od rappera s tváří dítěte až po vousatého Adonise.'Můj chlapec @joclive řekl, že nebude čekat, až mu narůst vousy ... Vousy mě teď NYNÍ & # x1F602 ;,' napsal Scooby.Joc později sdílel svá vlastní videa svých provizorních vousů na své stránce Instagramu, když byl vysílán během svých hostitelských povinností na Streetz 94.5 Ranní převzetí . Dokonce použil strojky na tvarování vlasů.

elton john kmen zvaný úkol

Titulkoval jedno z videí „Beard gang b! T € h.“Uživatelé Twitteru a Instagramu neměli nejpozitivnější reakci na šokující transformaci Joc. Místo toho, aby přijal jeho zasvěcení do gangu vousů, se sociální média vysmívala 37letému rapperovi. 'Yung Joc musí mít rodinu, pro tuto vousovou paruku je z řady,' napsal jeden uživatel Twitteru.

písně od eminem a dr dre

Není to poprvé, co se Joc dostal pod palbu pro své volby vlasů. V roce 2016 Joc zachytil teplo za to, že houpal perm Love & Hip-Hop: Atlanta. V posledních letech přišli lidé za gruzínským rodákem pro na sobě šaty . Také dostal odpor, když byl v loňském roce spatřen při jízdě za aplikací sdílení jízd v ATL.

Navzdory tomu, jak si myslíte o Yung Jocovi, vždy byl na vlastní vlně. Podívejte se níže na reakci na jeho nový vous.Podívejte se na 14 nejvíce nepolapitelných rapperů na internetu