YoungBoy už nikdy nezlomil, vydal prohlášení z vězení a žádá lidi, aby ho nechali trpět v míru

Ačkoli YoungBoy Never Broke Again je v současné době za mřížemi ve vězení kanceláře šerifa farnosti v St. Martin v St. Martinville v La., Stále je schopen posílat zprávy svým fanouškům prostřednictvím své LLC.

V neděli (18. dubna) potvrdila oficiální LLC pro NBA YoungBoy XXL prostřednictvím zástupce rappera dnes ráno (19. dubna) sdílel dopis od Horní Rhymer přes Instagram, ve kterém se ventiloval kvůli tomu, že nebude moci být se svými dětmi kvůli jeho uvěznění na základě obvinění z držení střelných zbraní odsouzeným zločincem a držení střelné zbraně, která není registrována v národním záznamu o registraci a převodu střelných zbraní. Byl zatčen 22. března.„Mohu svým dětem nechat rozdělit miliony dolarů, ale nemůžu jim dát čas, který si skutečně zaslouží,“ začal. 'Nikdo mi nerozumí, nikdy se neposral, někdy nerozumím sám sobě, ale to je v pořádku, protože jsem v pořádku.'YoungBoy pokračoval: „Nehledám, abys mě litoval. Žádám jen o jednu věc - Abys mě nechal v pokoji trpět. Řekněte MS WENDY WILLIAMOVI, že mám dobrou duši a jsou to krásné ženy. Vidím, že to na ni hodilo všechny ty špatné komentáře. Řekni jí, ať spočítá její požehnání (POBYT V DOBRÉM DUCHU) S pozdravem Kentrell. “

kolik stojí lil yachty

Online se šíří zvěsti, že YoungBoy Never Broke Again čeká své osmé dítě se ženou jménem Jazlyn Michelle, která nedávno sdílela záběry ze své miminko prostřednictvím Instagramu. V lednu YoungBoy přivítal dítě s Iyannou Mayweatherovou , Dcera neporaženého boxera Floyda Mayweathera v důchodu.Příspěvek na sociálních médiích také zmínil, že rapper říká, že tento týden upustí od nové hudby.

Zmínka o moderátorce talk show a bývalé osobnosti rádia Wendy Williamsové zjevně pochází z Williamsova rozhovoru o březnovém zatčení NBA YoungBoy v jejím denním programu, Wendy Williams Show , minulý měsíc.

Během svého segmentu „horkých témat“ se váží Williams YoungBoy se už nikdy nezlomil vyslání LAPD a FBI, kteří minulý měsíc zpočátku ve svém vozidle v Los Angeles přetáhli rappera, aby provedli vynikající zatykač na pronásledování, než byl pomocí psa K-9 umístěn na něčí zahradě.Poté, co informovala své publikum o událostech, které se objevily před zatčením NBA YoungBoy 22. března, nabídla Wendy Williams své myšlenky a řekla: „Musí jít do vězení. Jak se vám daří pronásledovat? Tady jsou nevinní lidé. Mohli byste ublížit nevinným lidem ve vašem pronásledování a běhání po dvorcích lidí. To nikdo nechce - snižovat hodnoty nemovitostí. A jak to, že děláte to, co děláte se sedmi dětmi ve věku pouhých 21 let? “

Zdá se, že Wendy Williamsová nereagovala na příspěvek na sociálních médiích YoungBoy zaměřený na ni.

Jak již bylo dříve oznámeno, YoungBoy Never Broke Again, nar. Kentrell Gaulden, dostal kauci soudcem v Los Angeles minulý měsíc poté, co byl vzat do vazby. Pouto, které mělo dvoudenní okno, bylo převedeno k soudci v Louisianě, kde byl rapper původně zatčen v září 2020 na základě obvinění z několika drog. Uvolnění NBA YoungBoy v tomto bodě bylo na uvážení soudce v Louisianě. The Soudce zrušil pouto 21letého umělce a nařídil mu, aby zůstal ve vězení až do soudního procesu .

Datum pokusu YoungBoy Never Broke Again není v současné době známo.

Podívejte se na Wendy Williamsovou segment na NBA YoungBoy kolem značky 15: 30 níže.

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem