YoungBoy už nikdy nezlomil a Quando Rondo žaloval za údajný násilný útok

YoungBoy Never Broke Again a Quando Rondo se dostali do nějakých právních problémů vyplývajících z údajného útoku na bývalého DJ YoungBoye.

Podle zprávy z 13. března od Baton Rouge, publikace založené na La. Advokát , jsou dva rappeři žalováni mužem, který tvrdí, že na něj zaútočili v Jižní Karolíně v prosinci 2018.Tony draper zdvořilý dům čisté jmění

V pondělí (11. března) podal muž jménem Carl Capers v Baton Rouge soudní dokumenty, v nichž tvrdil, že YoungBoy (nar. Kentrell Gaulden) a Quando (nar. Tyquian Bowman) ho udeřili a kopali, když pracoval jako DJ a vedoucí turné pro YoungBoy. K údajnému incidentu údajně došlo během show YoungBoy a Quanda 21. prosince ve Florencii, S.C.V jeho obleku Capers uvádí, že show byla náhle zrušena z různých důvodů, včetně boje, ke kterému došlo mezi YoungBoyem a členem publika. Jakmile byli spolu se zbytkem posádky doprovázeni do zákulisí, Capers tvrdí, že mu Quando řekl, aby se vrátil na místo bojů a zajistil člena Quandova doprovodu. O chvíli později na něj Quando údajně začal útočit bez provokace. Během hádky YoungBoy skočil do rvačky. Video z incidentu, které si můžete prohlédnout níže, následně obíhalo internet.

písničky lil peep a lil tracy

Capers tvrdí, že během útoku utrpěl krvavou tvář a prasklý zub. Rovněž říká, že jeho reputace byla po incidentu rozmazaná v zábavním průmyslu. Žádá blíže neurčené škody.Tento soudní spor přichází poté, co státní zástupci v Baton Rouge uvedli, že chtějí zrušit YoungBoyovi tříletou podmínku a přimět ho k výkonu podmíněného desetiletého trestu odnětí svobody vyplývajícího z případu zastřelení v listopadu 2016.

Tato žádost státních zástupců přišla poté, co byl YoungBoy Never Broke Again zatčen za výtržnictví v Gruzii v únoru poté, co se s přítelkyní údajně dostali do fyzické hádky s personálem v hotelu, ve kterém pobývali.

Řekl to rapperův právník James Manasseh Advokát ve středu (13. března) nebyl obeznámen s údajným bojem v prosinci 2018 zahrnujícím YoungBoy a Quando ani s žalobou proti nim, ale měl by se jimi zabývat.XXL oslovil zástupce pro YoungBoy Never Broke Again a Quando Rondo k vyjádření.

tyler tvůrce nové album 2016

Níže naleznete záběry z hádky.

Viz rappery se zkratkami v jejich jménu