Album Young Thug a Young Stoner Life’s Slime Language 2 debutuje na prvním místě v žebříčku Billboard 200

Young Thug rozdělil svůj tým na velké vítězství v podobě alba číslo 1.

V neděli (25. dubna), Plakátovací tabule oznámila desítku nejlepších žebříčků Billboard 200 pro tento týden, která odhalila Young Stoner Life Records. kompilační album, Sliz jazyk 2 , měla premiéru na 1. pozici. Podle oficiálních čísel od Nielson SoundScan, nejnovější vydání YSL přesunulo 113,00 ekvivalentních jednotek alba, včetně 1 000 prodejů čistého alba. Tím se stal druhým největším rapovým debutem roku po Rod Wave SoulFly , který na začátku tohoto měsíce debutoval na 130 000 EAU.SL2 obsahuje 23 skladeb s funkcemi od umělců vydavatelství Gunna, Lil Keed, Lil Duke a dalších a navíc vysoce výkonné portréty od Drake, Future, Lil Uzi Vert, Lil Baby, Big Sean, Travis Scott, Meek Mill a dalších. Jediný, „Lyže“ vyvolala celou výzvu sociálních médií . Luxusní verze alba byla vydána 23. dubna a obsahuje další pomoc od DaBaby, Jima Jonese a dalších.Young Thug's první kompilace labelu, Sliz jazyk , byla vydána v srpnu 2018 a debutovala na 8. místě v žebříčku Billboard 200 po přesunutí 40 000 ekvivalentních prodejů alb. LP obsahuje Lil Uzi Vert, Lil Baby, Tracy T a další.

V letošním roce došlo k obrovskému poklesu dominance hip-hopu na prvním místě v žebříčku Billboard 200. V roce 2021 bylo místo číslo 1 vysloveno hip-hopovým umělcem pouze třikrát - Playboi Carti Celá Lotta Red , Rod Wave SoulFly a Young Thug Sliz jazyk 2 —Na rozdíl od této doby v loňském roce, kdy až na čtyři č. 1 patřily hip-hopovým umělcům.Young Stoner Life Records

Mezi další hip-hopové umělce v top 10 žebříčku Billboard 200 tohoto týdne patří Rod Wave ( SoulFly , Č. 6), The Weeknd ( Hlavní body , Č. 8) a Pop Smoke ( Shoot for the Stars Zaměřte se na Měsíc, Č. 10).

Alamo RecordsThe Weeknd XO / Republic

Victor Victor po celém světě

Podívejte se na každý diamant s hip-hopovou písní certifikovaný v historii hudby