Young Thug říká, že není gay: Jsem nejpřímější muž na světě

Po celou dobu jeho kariéry to lidé spekulovali Mladý kriminálník je gay. V novém rozhovoru Thugger toto tvrzení důrazně odmítá.

asap mob cosy tapes vol 1 stream

Mluvíme s Big Boy Big Boy's Neighborhood ve středu (21. srpna) vysvětluje Thugger svou sexualitu.„Lidé říkají„ gay “, ale nigga ... “říká Thugger před dramatickou pauzou, kdy naznačuje, že byl se spoustou žen. „Je to, jako by si lidé mysleli, že jsem gay, ale už to špatně vyhodnotili. Jsem nejrovnější muž na světě. Nenávidím lidi. Kurva, o čem to mluvíš? Nemám ani trojku bez nigg. “Thugger, který je na turné s Machine Gun Kelly a další příští měsíc, hovoří o tvrzeních, která lidé dělají roky. Tyto spekulace se zvětšily, když houpal šaty na obálce svých Jeffery projekt před třemi lety. Už roky je romanticky zapletený s Jerrikou Karlae.

Jinde ve stejném rozhovoru Thugger říká, že věří, že Lil Wayne je příliš rozmazlený, než aby ho měl rád.Myslím, že je to proto, že byl s Birdmanem celý svůj život a je tak zkažený, že je to tak, že je opravdu zkažený, “nabízí Thugger. „Byl milionářem, superstarem od svých 9 let. Takže neví nic jiného než svou cestu. První věc, která mu nejde, pravděpodobně nemá na světě nic společného se mnou. Jsem si docela jistý, že se posadil a podíval se na naše rozhovory a všechny rozhovory, které jsem kdy udělal, a pravděpodobně teď získá obrázek jako: „Dobře, možná jsem toho udělal příliš mnoho.“ Možná má pocit: „Udělal jsem příliš mnoho proti tento mladý nigga do bodu, kdy ho ani nemohu obejmout. “Ale to je ještě bláznivější. Měli jste to vidět a pak o tom mluvit.

Je zřejmé, že Thug měl dnes mluvící náladu.

Podívejte se na exkluzivní fotografie z Young Thug's 2016 XXL Titulní příběh