Mladý kriminálník tvrdí, že vsadil peníze 6ix9ine by zlatonku, odpovídá Tekashi

Young Thug si nebyl jistý, že 6ix9ine se bude držet G-kódu a nebude prásknout, když bude v roce 2019 souzen za vydírání a střelné zbraně. Thugger ve skutečnosti tvrdí, že uzavřel sázku s jiným rapperem, že Tekashi bude zpívat jako kanárek a po propuštění mu bude pravděpodobně ublíženo.

drake disses pokorný mlýn v philly

Při rozhovoru s Gillie Da Kid a Wallem na internetu Million Dollaz Worth of Game Podcast během epizody ze 16. května Thug říká, že uzavřel sázku 5 000 $ u nejmenovaného rappera ze západního pobřeží, že 6ix9ine by u soudu vylil fazole.Poté, co se ho Gillie zeptal, jestli si Thug myslí, že je možné být svědkem rapperů rapperů a stále mají vyprodané koncerty, rapper z Atlanty odpovídá: „Ano.“The Sliz jazyk 2 umělec dále vysvětlil podrobnosti o sázce, kterou uzavřel s druhým rýmem. Thug řekne Gillie a Wallovi: „Vsadím se ... že nejsem gon“ řekni rapper, že se vsadím, protože je skvělý nigga. Je to solidní nigga. Takže nechci říkat jeho jméno, takže bude jako: „Sakra, bruh, řekl jsi moje jméno, jako bych byl dole s krysou.“ Takže nemohu říci jeho jméno, ale vsadím se na jiného rappera. Nevím, odkud je. Myslím, že západní pobřeží. Nevím. Vsadím se na dalšího rappera, kterého 6ix9ine [řekne], než to řekl. Mám rád: „He gon“ řekni. ' Vsadím se ... Já a on jsme vsadili přátelských 5 000 dolarů. “

'Vsadíme se, že ... řekl:' Není gon ' řekni. ' Vsadím se, že gon ' řekni, “pokračuje Thugger. „Vsadím se, že gon“ řekni ... A on mě vsadil zpět. Chtěl jen získat zpět 5 000 dolarů ... Vsadil jsem 5 000 dolarů, které řekl, a vsadil 5 000 dolarů, že se mu nic nestane. Vsadil jsem 5 000 dolarů, že se mu také něco stane. Nevím, proč jsem měl tu víru. Opravdu věřím jako, on gon ' myslí si, že je gangsta, že bude zkuste vystoupit a někdo gon ' dělat něco. I když je to na nějakém skromném hovnu. I když je to něco jako hovno, prostě cokoli. “Mladý kriminálník také sdílí: „Vsadil jsem 5 000 dolarů, že něco bylo gon ' stalo se to, vsadím se na cokoli, když ho negrové uvidí, něco gon & apos; něco se stalo. Získal zmlátit se, on je musí vyběhnout klub, něco gon ' přihodit se. Ztratil jsem to kurva sázka, Bruh. Ty niggasové kundičky nechávají toho nigga v klubu. Byl chillin. '

Thug dodává, že si nepřihlašuje věrnost poštovního směrovacího čísla. Místo toho je věrný životu a nedrží jednoduše proto, že by neměl.

Rapper-informátor 6ix9ine svědčil na stánku proti jeho bývalým spolupracovníkům Nine Trey Gangsta Bloods před méně než dvěma lety, což nakonec vedlo ke snížení trestu odnětí svobody. Byl propuštěn z vězení v dubnu 2020 kvůli propuknutí koronaviru a bylo mu nařízeno dokončit zbytek trestu doma. V srpnu 2020 byl oficiálně propuštěn z domácího vězení .6ix9ine zachytil vítr rozhovoru Young Thuga o sázení 6ix9ine by prskal a komentoval prostřednictvím Instagramu o Gunně, která je podepsána k Thugovým Young Stoner Life Records a údajně se objevila ve staré epizodě Zločiny v Atlantě před lety. Video, které začalo kolovat online v prosinci 2019, vás vyzvalo Gunna prskající zvěsti . Videoklip se začal šířit po Wunnově sváru s Baton Rouge, La rapperem Tecem.

„Věděl, že Gunna to řekne zátkám zločinu? Tekashi napsal v komentáři Instagramu k příspěvku o Thugově rozhovoru s Gillie Da Kid a Wallo.

6ix9ine přes Instagram

Gunna se k záznamům vyjádřil během rozhovoru s Snídaňový klub minulé léto. Tehdy řekl: „Ano, to jsem já, ale to nebylo na ne Zločiny . Nevím, na co sakra blázni myslí, protože jsem nebyl v žádném případě nebo nic. Takže nigga dokonce říkal jako: „Přisál jsi ...“ SZO? Nikdy jsem nebyl v žádném případě. “

Gunna zjevně mluvil o svém bratranci, který je za mřížemi ve výkonu doživotního trestu v souvislosti se smrtí malé holčičky.

Tekashi také trolloval Mladý kriminálník , zveřejnění starého obrazu rappera na jeho Instagram Story, ve kterém je Thug viděn na sobě fialové oční stíny na očích a jasně červenou rtěnku na rtech. Na obrázku 6ix9ine napsal: „TENTO SKUTEČNÝ NIGGAS V ATLANTĚ. 2021 SLATTT.

přežívající r. Kelly epizoda 5

Zdá se, že Young Thug ani Gunna na 6ix9ine neodpověděli.

6ix9ine přes Instagram

Podívejte se, jak Young Thug hovoří o sázce, kterou uzavřel ohledně sixování 6ix9ine kolem značky 56: 18 níže.

Podívejte se na 20 způsobů, jak nás rappeři naučili o životě