Young Money Rapper Flow odsouzen k doživotnímu vězení za dvojnásobnou vraždu

New Orleans rapper Flow, umělec dříve v nahrávací společnosti Young Money Lil Wayne, byl v úterý (14. května) odsouzen k doživotnímu vězení za dvojnásobnou vraždu bratrů Kendreda a Kendricka Bishopa z roku 2015.

Podle NOLA.com „Flow měl na sobě oranžovou kombinézu u soudu a poslouchal, jak ho soudce okresního trestního soudu Tracey Flemings-Davillier odsoudil na doživotí bez výhody podmínečného propuštění u každého z obvinění z vraždy druhého stupně a na 30 let vězení za spiknutí za účelem vraždy. Rovněž odsoudila Flow, narozenou jako Widner Degruy, na 40 let za maření spravedlnosti a 30 let za spiknutí s cílem mařit spravedlnost.Flowovy doživotní tresty přijdou poté, co se porota vrátila s verdiktem 11: 1, který ho usvědčil ze dvou důvodů vraždy druhého stupně a spiknutí za účelem spáchání vraždy druhého stupně 8. dubna.jaké cigarety mají šanci rapper kouřit

Jak jsme již dříve informovali, těla Kendricka (22) a Kendreda Bishopa (18) byla nalezena v autě 25. května 2015 ve východní části New Orleans. Dvojice byla zastřelena uvnitř černého vozidla Kia.

píseň s penězi v názvu

Prokurátoři tvrdí, že 27letý Flow zabil bratry jako odvetu, protože si myslel, že o týden dříve ukradli z auta jeho přítelkyně 8 000 dolarů a dvě zbraně, podle NOLA.com .Flow se pokusil obvinit vraždy z komplice Jonathana Evanse a jeho nyní zesnulého bratrance. Evans však souhlasil, že bude spolupracovat s donucovacími orgány, a svědčil proti Flowovi, a byl za jeho účast na střelbě odsouzen k 20 letům vězení. Kromě toho vyšetřovatelé našli Flowův mobilní telefon na místě činu, což nakonec vedlo policii ke jmenování rappera jako podezřelého.

Týdny před zahájením soudního procesu se Flow přiznal k maření spravedlnosti a spiknutí s cílem mařit spravedlnost v případě. Přiznal porotě, že lhal policii, když jim neřekl, co ví o vraždách bratří Bishopů.

Během slyšení si asistentka okresní prokurátorky Irena Zajičková přečetla prohlášení jménem matky obětí Sherry Straussové, která uvedla, že její děti jsou její „všechno“.Ve svém prohlášení Strauss uvedla, že je ráda, že Degruy nechal na místě jeho telefon, a je rád, že porota prohlédla jeho lži. Také mu říkala nedbalý vrah a řekla, že je ráda, že se její rodině dostalo spravedlnosti.

nejlepší rapové album všech dob

Flow podepsal smlouvu s Young Money Entertainment v roce 2012 a poprvé se objevil s Lil Waynem v písni Inkredible (Remix), mimo mixtape 2011. Sorry 4 the Wait .

Podívejte se na 17 rapperů, kteří byli zatčeni v roce 2019