Young M.A Visits the Strip Club in Hot Sauce Video

Mladá M.A minulý týden upustila od svého nového singlu „Hot Sauce“. Nyní se Brooklyn MC vrací s několika vizuály k trati. V hudebním videu vidí Young M.A návštěvu striptýzového klubu, zatímco plivá rýmy o svých činech.

Házení jako peníze rostou na stromech / Takže když se podívám dolů, všechno, co vidím, je zelené / Nikdy nehledejte lásku v striptýzovém klubu / Kde mi všichni barmani dávají velké objetí, počkejte / Držte se, otočte se, tss, holka / Kde Myslíš si, že jdeš s tím velkým zadkem / Hnědá voda usrkávající v tom velkém šálku / Moje nigga láhev jen valí velké tupé / Chill vole, nejsi drsný chlap / Není jediný s pistolí, chlap / Moji hitters jako střílející hovno pro zábavu, chlap / střela do hlavy, jednou udeř na chlapce, Young MA rapuje.„Horká omáčka“ je jen ochutnávkou toho, co přijde. Před několika týdny Young M.A oznámila své plány na vydání nového EP v březnu.Hudba rozhodně platí. Znám hodně lidí, hodně mých příznivců čeká a byla to minuta, řekla. A dokonce se cítím divně, když nemám nic. Rozhodně to fungovalo. Takže tento měsíc na konci března vypustím EP. Takže určitě budeme mít spoustu nové hudby, kterou nikdo nikdy předtím neslyšel.

Podívejte se níže na hudební video k Young M.A 'Hot Sauce' a pořiďte si ho iTunes pokud chcete do její kapsy vložit trochu více peněz.Tady je 19 rapperů, kteří v roce 2017 získají platinu