Young M.A zachytává teplo za uvedení Slain Chicago Teen Tooka ve volném stylu

Mladá M.A má několik lidí v Chicagu naštvaných na několik barů, které plivla během nedávného volného stylu na rozhlasové stanici Philadelphia Power 99.

MC „OOOUUU“ byla nedávno hostem v pořadu Cosmic Kev's Come Up, kde plivla bary během několika dob, včetně N.O.R.E., Banned From TV. Jedna řada upoutala pozornost lidí. A ne v dobrém slova smyslu. V dotyčných pruzích rapuje: „Kouřím vodní dýmky, jako by Tooka foukala tryskové mraky / A dostávám se jen vysoko, abych snížil stres.“Mnoho lidí věří v Tooka, o které se zmiňuje, je Shondale 'Tooka' Gregory, teenagerka z Chicaga, která byla před několika lety zastřelena, když stála na autobusové zastávce ve Windy City.mladý kriminálník a 21 divokých dallasů

Pro některé backstory „Tooka je v rapovém světě známý, protože on a jeho klika Tooka Gang byli nechvalně vydáni šéfem Keefem k písním 3Hunna a John Madden. Skladby způsobily problém mezi Keefem a jeho chi-městským rapperem CashOutem, který byl v pohodě s Gregorym.

Rychle vpřed do dnešního dne a spolupracovníci Tooka stále nedovolují, aby byl na jeho jméno uveden jakýkoli direspect, a přihlásili několik vážných hrozeb proti brooklynskému rapperovi za zmínku o jejich padlé homie. Chicagský rapper, král Yella, už musel mluvit s Fetty Wap za to, že v písni zmínil „Tooka blunt“ před více než rokem, a nyní reagoval na zmínku Younga M.A. a nabídl peníze za jakoukoli „hráz“, která je ochotna spustit M.A.„Zaplatím také hráz děvku, která šuká @hennynhoes, protože dívka z lil chce kouřit hooka, jako by to trvalo,“ popsal video, na kterém drží hromádku peněz a šíří slovo.

Další chicagský rapper FBG Duck nabídl podobné myšlenky na Twitteru a řekl: „Nejsem Tryna Beef Wit Žádná žena, ale někdo by jí měl lépe říkat, jak sleduje její zkurvenou tlamu a Kno Wat, která říká, než ji můj bratranec porazil.“

eminem přichází s novým albem v roce 2017

M.A musí ještě reagovat na sociálních médiích.Podívejte se na 20 nejlepších obalů alb roku 2016