Mladý M.A zatčen za bezohlednou jízdu

Mladý M.A byl údajně zatčen za bezohlednou jízdu v Atlantě.

Podle údajů o zatčení získaných od XXL v pátek (4. prosince) byl 28letý rapper narozený v Brooklynu, jehož křestní jméno je Katorah Marrero, zatčen brookhavenským policejním oddělením za nedbalou jízdu v Atlantě. Byla obviněna a propuštěna dvě hodiny poté, co byla zarezervována. Mladý M.A nemusel platit kauci.Kevin Gates z vězení 2017

Kancelář šerifa okresu DekalbKancelář šerifa okresu Dekalb

M.A byl od té doby propuštěn a dokonce dnes odpoledne nahrál příspěvek na Instagram jako důkaz. Na snímku je vidět, jak sedí na plyšovém gauči a prostředním prstem upírá na koktejl, který vypadá jako koktejl. Jednoduše označila fotografii pomocí emodži prostředního prstu.V době hlášení neexistují žádné další podrobnosti týkající se zatčení M.A.

Byl to drsný týden pro rappery, protože se online objevovaly zprávy o některých umělcích, kteří se ocitli na špatné straně zákona. Casanova a G Herbo se obraceli k orgánům na základě jednotlivých obvinění z vydírání a podvodu.

FBI zveřejnila na začátku tohoto týdne prohlášení informující veřejnost, že se pokouší najít Casa v souvislosti s jeho účastí v 18-členném gangu. Casanova čelí obvinění ze spiknutí za účelem vydírání spiknutí za účelem distribuce regulovaných látek a držení střelné zbraně za účelem podpory trestného činu obchodování s drogami. Ve čtvrtek (3. prosince) se vzdal policii v New Yorku. Ještě včera bylo oznámeno, že existuje šest odposlechových rozhovorů s Casem a také sledovací záběry. Údajně je ve vazbě ve White Plains v New Yorku a čeká na kauci.serena williams dělá zmrzačení

Mezitím se Herbo včera také obrátil na úřady v Los Angeles kvůli své účasti na čtyřletém podvodném schématu, ve kterém on a několik dalších používali podvodná ID a kreditní karty k pronájmu rekreačních domů, luxusních vozidel, nákupu štěňat návrhářů, pronajměte soukromé jachty, tryskáče a další.

XXL se obrátil na oddělení šerifa okresu Dekalb, policejní oddělení v Brookhavenu a zástupce Young M. A. o komentář k této záležitosti.

Tady je to, jak rapperi vypadali před tetováním na obličeji