Young Dolph Drops Yo Gotti Diss Hrajte Wit Yo Bitch

Mladý Dolph se svým Yo Gotti neudělal žádné údery do svého hovězího masa. Memphisský rapper vrhá několik senátorů na svou novou diskovou skladbu „Play Wit Yo Bitch“. Dolph říká, že je nemocný z úhledné diskuse, takže je co nejpřímější.

„Slyšel jsem, že jsi představil poslední dva mixtapy / Slyšel jsem, že jsi úhledný dissing, ale ta sračka lame / Všichni, kteří věří, že rapuje o tom kokainu / Nehraj si s mým Ho Gotti, ty ho hřívou / Šel jsi od mého největšího fanouška k můj největší nenávist / prosí mě, abych s tebou podepsal, ale měl jsem příliš mnoho papíru / stále ten samý nigga, který useta před tvým velkým bratrem / zjistil jsem, že je to také mrcha, teď mu říkám tvoje velká sestra, “rapuje Dolph.Kromě nové písně Dolph také zavolal Gottiho přes Twitter. Samozvaný král Memphisu tvrdil, že ho Gott vyhýbal čtyři roky.„Vzpomínám si na HO“ GOTTI tweetuje @therealjuicyj, aby se mu přestal vyhýbat, “napsal Dolph. 'Ale on se mi vyhýbal 4 roky.'

Loni v březnu, řekl Dolph XXL že neměl problémy s Gottim. Zdálo se, že vůdce Paper Route Empire se více zajímal o scénu v Memphisu.„S Gottim nemám žádné problémy,“ řekl tehdy Dolph. S rapperem nemám žádné problémy. Nikdo, tečka. Právě tohle hovno obracím. Jen dělám tyhle sračky jiné. Přemýšlejte o tom, kolik hotových rapperů se za posledních 10 let rozpálilo a vybuchlo a stali se milionáři z Memphisu. Přemýšlej o tom sračkách. Co za posledních 10 let vyšlo a co vyhodili rapperi a stal se milionářem? Yo Gotti a Young Dolph. Triple 6, 8ball a MJG, to byl jejich čas. A dokonce i v jejich době, kdo to všechno byl - nikdo kromě Three Six a 8ball a MJG.

Na Play Dolph se objeví „Play Wit Yo Bitch“ Zmrzlina mixtape, který je naplánován na pátek (3. února).

20 vašich oblíbených rapperů pojmenovalo své oblíbené rappery