Mladý Dolph přiznává, že podepsal dvě hlavní dohody s nahrávacími společnostmi

Young Dolph říká, že problémy s vydáváním mu brání v upuštění od nové hudby - což je docela bomba, když vezmeme v úvahu, že byl vždy označován jako nezávislý umělec bez velké dohody. Rapper z Memphisu odhalil sérii tweetů, které zveřejnil mezi úterním večerem (29. ledna) a středou ráno (30. ledna).

„Nahrávací společnost byla bushittin. Chtějí, abych pustil jakoukoli novou hudbu. VĚDĚL JSEM, ŽE BY MĚL TENTO FUKINOVÝ OBCHOD PODPISOVAT NIKDY, “napsal Dolph. „Mám přiznání. Podepsal jsem 2 dohody v roce 2018 a podepsal jsem dohodu v roce 2015 .......... takže teď, když vyšlo najevo, že nejsem nějaká velká nezávislá supastar, a podepsal jsem 4 dohody jako všichni ostatní. Zajímalo by mě, jestli teď všichni rapperi přestanou nenávidět. Omlouvám se za hovno na lidi, kteří dobře vědí matku, mám hlavní dohodu dam. “Dolphovým posledním hudebním vydáním byla jeho 14 skladba Vzor Projekt, který zrušil v září 2018. V položce iTunes pro projekt byla značka uvedena jako Paper Route EMPIRE, což je zdánlivě společný podnik mezi vlastním potiskem Dolph a nezávislým distributorem, EMPIRE.V roce 2017 diskutoval o svém nezávislém statusu Snídaňový klub , a prozradil, že je otevřený případnému podpisu s majorem.

Mohou se na mě dívat a být jako: ‚Sakra. Nemusíme spěchat, abychom podepsali dohodu, “řekl Dolph. „Nejprve se můžeme zahřát a můžeme se prostě zbláznit. Mějte správnou strukturu, celé naše podnikání a všechno v pořádku a opravdu získejte naše peníze a buďte připraveni, až to přijde. Nyní je to jiné. Celá hra je teď jiná. Musíš vědět, jak to využít. “Není jasné, o které značkové dohodě Dolph mluví v těchto tweetech, ale doufejme, že to všechno vyřeší dříve než později.

Podívejte se na tweety Young Dolph níže.

Podívejte se, jak fanoušci hip-hopu pojmenovali nejuctyhodnější diskurs všech dobpojď se podívat na hudební video