Yo Gotti's Collective Music Group Label Affiliate Sentited to 10 to 14 Years for 2016 Hotel Shooting

Howard Keon Wright, přidružený člen tábora Yo Gottiho, byl údajně odsouzen k 10 až 14 letům vězení poté, co se přiznal k řadě obvinění vyplývajících z natáčení v Charlotte v roce 2016, NC Wright byl známým spolupracovníkem rappera z Memphisu po celá léta se domníval, že plní role manažera silnic i viceprezidenta Gotti's Collective Music Group.

Podle soudních dokumentů získaných od Bossip , Wright, 31 let, je v současné době ve vazbě v Oddělení šerifa okresu Mecklenburg v Severní Karolíně a byl odsouzen soudkyní Carlou N. Archie.Podle zpráv Wright ve stejný den, kdy měl zahájit soudní řízení, uvedl vinu, spolu se dvěma spoluobžalovanými, 31letý Kevin Thompson, také vinu na několik obvinění ze střelných zbraní a 36letý Derek Bolton nevinen poté, co byl jeho případ postaven před soud.Dotčený incident střelby se uskutečnil zhruba ve 4:45 ráno 28. února 2016, což se shodovalo s každoročním turnajem Central Intercollegiate Athletic Association. Podle zpráv bezpečnostní strážci viděli Nissan Altima opouštět scénu po vyložení 40 až 50 výstřelů do haly Hyattu a dvou obsazených vozidel. Policie brzy zastavila vozidlo, během kterého Wright vystoupil a běžel, údajně s sebou přinesl pušku a ruční zbraň. Podle zpráv později odhodil zbraně a byl zatčen a obviněn. V důsledku střelby nebyl nikdo zraněn.

I když motivace za střelbou ještě nebyla oficiálně potvrzena ani prozrazena, někteří věří, že zamýšleným cílem byl rival Yo Gotti, Young Dolph, který byl ve městě, aby hrál během víkendových slavností. Young Dolph byl shodou okolností zastřelen v následujícím roce během víkendu CIAA v roce 2017 a unikl více než 100 střelám. Gottiho umělec Blac Youngsta se v souvislosti s únorovou střelbou stal autoritou. O několik měsíců později byl Gotti označen za osobu zájmu v souvislosti s natáčením v Hollywoodu v září 2017, při kterém byl Dolph v kritickém stavu. Nakonec byl bez obvinění propuštěn.Podle kanceláře DA se Wright přiznal k různým obviněním, včetně pěti počtů vystřelení střelné zbraně do obsazeného majetku, vystřelení střelné zbraně do obsazeného vozidla v provozu, spiknutí s cílem vystřelit střelnou zbraň do obsazeného obydlí, osm počtů vybití střelné zbraně do obydleného obydlí a přestupek nesoucí skrytou zbraň, podle kanceláře DA.

V době vydání této zprávy Yo Gotti k této záležitosti nevydal žádné prohlášení. V srpnu 2018 vymazal svůj Instagram čistý s výjimkou jednoho příspěvku a napsal: BUDEM ZPĚT, KDYŽ JSOU ULICE PŘIPRAVENY ...

Oddělení šerifů okresu MecklenburgPodívejte se na každou hip-hopovou píseň, která v roce 2018 trumfla na vrchol žebříčku Billboard 100