Manažer společnosti YNW Melly reaguje na pověst, že předal důkazy proti Melly

Manažer společnosti YNW Melly se vyslovuje proti pověstem, které tvrdí, že předložil důkazy proti floridskému rapperovi, které se připisují zatčení Melly a obvinění ze dvou vražd prvního stupně v souvislosti s vraždami přidružených společností YNW Juvy a YNW Sakchaser v roce 2018.

Během rozhovoru s DJ Akademiks v úterý (13. dubna), Mellyin manažer, Jameson Francois, který také nese přezdívku Track a řídil Král Von před svou tragickou smrtí v loňském roce odsoudil zprávy, že je důvodem, proč byl rapper „smíšených osobností“ za mřížemi více než dva roky.přísně 4 moji fanoušci g herbo

'Bro, Melly se zjevně odevzdal,' vysvětluje Francois. 'Je zřejmé, že nikdo kvůli mě ve vězení samozřejmě není.' Pokud by došlo k situaci, kdy dojde k rozluštění mnoha věcí - dostali jste policii, dostali jste detektivy, dostali jste prokurátory, dostali jste všechny, kdo se snaží věci vyřešit - tak jsem Mellyho každodenní manažer. Když k těmto incidentům dojde, samozřejmě, první osobou, na kterou nasadí mikroskop, jsem já. Jsem s ním každý den. Pohybuji ho kolem. Když přišli, přišli nejen pro podezřelé, ale snažili se mě tam samozřejmě hodit. “Zvěsti o Francoisovi účast v YNW Melly ' K zatčení patří také spekulace, že manažer předal policistovi rapperův mobilní telefon jako důkaz v případě vraždy. Manažer však říká, že na telefon byl vydán zatykač a že jej dobrovolně nedal orgánům.

'Pokud se jasně podíváte, pak vidíte, že přišli do mého domu, měli zatykač, rozbili moje dveře a vzali věci,' říká Francois. „Máte další jednotlivce, kteří spolupracují s policií, která říká, že se na tom podílela i Track. Měl zbraně. Zbavil se toho. “ Což jsou samozřejmě všechny teorie. Je to jen nešťastné, protože moje jméno se do něj vtahuje všude kolem desky. “Francois později vysvětlí situaci, která se odehrála a která vedla k tomu, že mu bylo nařízeno předat Mellyin telefon.

„Policie dokonce zpočátku vypadala jako,“ manažer případ klamal. Lže. Dává nepravdivé informace, aby se příběh mohl změnit, ' on říká. „Všichni se na mě v tuto chvíli dívají z pohledu právně, jako by tento muž s tím měl něco společného. Je do toho zapojen. Je to gon být podezřelý. Co se tedy stalo, když se Melly odevzdal, mám jeho věci. Mám jeho telefon, mám všechno. Když tedy dům, rozkaz přišel, prohledali dům a všechno. “

proč xxx šel do vězení

Manažer pokračuje: „Můj právník za mnou přijde a řekne mi:„ Hele, podívej, já nejsem gon “ lhát ti. Dochází to do bodu, kdy budete podezřelí. Takže nemáte co skrývat. Děláš svou práci. Musí tedy pochopit, že všechno, co se stalo den po incidentu, jste pracovali. “ Musíme tedy ukázat smlouvu na představení, která byla v Texasu a Karolíně, a na všech typech míst. “Jameson Francois příkaz k prohlídce nebyl k dispozici pro případové šetření v Broward County Clerk. Podle YNW však Mellyiny dokumenty o zatčení, které byly získány XXL v pátek (16. dubna) byl Francois úřady obviněn ze zavádění vyšetřovatele případu, poskytl nepravdivá prohlášení a tvrdil, že nevěděl o místě pobytu Melly v době střelby Sakchasera a Juvyho 26. října 2018 Dokumenty uvádějí, že se později zjistilo, že manažer po smrtícím incidentu hovořil s Melly a poté ho z oblasti vyhnal.

Francois během rozhovoru dále uvedl, že mu bylo nařízeno setkat se s prokurátory, aby prokázal, proč byla Melly mimo město, které mělo předvádět představení, která byla naplánována dříve.

Manažer také řekl, že se dozvěděl o incidentu Melly, který se také týkal údajně YNW Bortlena, Mellyho zákonného zástupce, den poté, co se to stalo.

na vrcholu světa eightball & mjg

Francois dodává: „Zjistil jsem to příštího rána, když se to dozvěděl svět. Byl jsem vlastně chillin, hrál jsem 2 tis v postýlce a užíval si doma. Následujícího rána jsem zjistil totéž, co se stalo, když jste to zjistili. Ale kvůli určitým situacím, které již byly dříve situovány, jako jsou přehlídky, cestování, videa, jsme se nakonec vrátili zpět k tomu.``

13. února 2019 byla YNW Melly, rozená Jamell Demons, obviněna policejním oddělením Miramar z 26. října 2018 za úmrtí YNW Juvy a YNW Sakchaser. Úředníci zákona obvinili Melly, kterou doprovázel YNW Bortlen, ze zinscenování místa činu tak, aby vypadalo, jako by šlo o střelbu z dálky.

velký sean jeden muž může změnit světový význam

Melly je za mřížemi ve vězení Broward County Jail ve Fort Lauderdale na Floridě od 13. února 2019. YNW Bortlen byl propuštěn na dluhopis 90 000 $ v květnu 2020, ale byl zatčen 12. dubna tohoto roku za porušení podmínek jeho svazku . Policejní záznamy uvádějí, že Bortlen, který dostal povolení opustit svůj domov za prací, byl minulý měsíc sledován ve striptýzových klubech v Miami, což vedlo ke zrušení jeho vazby.

Podívejte se na celý rozhovor s manažerem YNW Melly níže. Konverzace o Melly začíná kolem 7:30.

Viz 22 policejních razií souvisejících s hip-hopem