Video YNW Melly Mama Cry: Sledujte Rapper Reflect on Jail

YNW Melly stále vydává nový materiál kvůli vážným právním problémům. Několik dní poté, co byl obviněn ze dvou vražd prvního stupně, rapper z Floridy v pátek (15. února) zveřejnil video pro film „Mama Cry“.

Shodou okolností píseň zjistí, že se rapper snaží uklidnit své vévody, zatímco on dělá nabídku na vězení. „Mami, prosím, neplač, je mi líto / právě jsem chytil nějaký čas, brzy budu doma,“ rýmuje na refrén. „Nebude to dlouho, slibuji / budu v pořádku, jen si je otři já / mami prosím neplač, je mi líto. 'Ve videu se rapper připravuje na vězení a tráví poslední chvíle se svou matkou. Odtamtud se zobrazí více příběhů vězňů. Melly přemýšlí o svých vlastních okolnostech, když měl na vězeňském dvoře oblečený oranžový skokanský oblek.„Tryna chůze úzkou přímou cestou je bitva,“ rýmuje se. 'Je těžké chodit, když jsi připoutaný v poutech / moje duše krvácí skrz tyto čtyři zdi / mé srdce bolí po telefonních hovorech.'

Video a stopa jsou ještě více ohromující vzhledem k Mellyině současné situaci. Začátkem tohoto týdne se obrátil na policii poté, co byl spolu s přítelem Cortlenem Henrym obviněn ze dvou vražd. Miramar, Florida. Policie věří, že oba muži jsou odpovědni za smrt 21letého Anthonyho Williamse a 19letého Christophera Thomase Jr., 26. října 2018. Jsou obviněni z vraždy vypadat jako dojezd a dokonce veřejně truchlit nad oběťmi, aby nevyvolaly podezření. Melly byla odepřena kauce.Podívejte se níže na nové video „Mama Cry“ od YNW Melly.

Zde je konečný průvodce rappery se zkratkami v jejich jménu

pozdravte mě nebo zastřelte 4 písničky