YG představuje novou píseň ve videu 4 Hunnid Lookbook

Zatímco YG pracuje na svém druhém albu, rapper Cali také pracuje na budování své říše. Nedávno debutoval s novou reklamou na svůj web s oblečením a zbožím 4Hunnid který obsahuje nevydanou hudbu.

V klipu se YG a jeho kámoši shromáždili na rohu ulice do 40. let a stříleli kostky, zatímco houpali oblečení z nové řady YG. Policie má ale jiné plány. Přišli dva důstojníci a skupinu zdrsnili. To vše se děje se soundtrackem funky nové tvrdé hitové skladby, která by mohla mít název „Questions“.Toto je další ukázka nové hudby, protože fanoušci čekají na jeho novou Stále šílený album, pokračování jeho debutu v roce 2014 Můj bláznivý život . V prosinci vydal rapper Def Jam tři potenciální singly. První byla 50 Cent a Nipsy Hussle asistovaná píseň „I Want a Benz“, kterou produkuje atlantský producent beatů London on da Track.Druhá a třetí skladba přišla následující den, včetně písní „City Mad“ s okouzlujícími Mozzy a Slim400 a „Goapele Frestyle“ se Slim400.

Minulé léto také vydal „Twist My Fingaz“, poněkud uspaný, ale neuvěřitelně rušivý singl od Terrace Martin.Stále šílený je stále bez data vydání, ale doufejme, že se to brzy změní. Debut rappera Bomptona Můj bláznivý život klesl téměř přesně před dvěma lety 18. března 2014. Album představovalo platinový singl „My Nigga“ a bylo obecně považováno za jedno z nejlepších mainstreamových vydání toho roku.

Podívejte se na 40 hip-hopových alb, která v roce 2016 dosáhla 20 let