YG Affiliate Slim 400 dostane F *% k 6ix9ine tetování, Tekashi reaguje

Tenká nelibost 400 vůči 6ix9ine je tak skutečná, že to na něm vytetoval.

O víkendu kalifornský rapper předvedl svůj nejnovější inkoust prostřednictvím svého Instagram Story. Tetování obsahuje na jeho zádech nápis „Fuck 6ix9ine“. V klipu umělec, který v minulosti spolupracoval s YG, říká: „Jsem tady ve Vegas, protože děvky nechtějí být v Los Angeles.Slim poté osloví Tekashiho nedávnou návštěvu pocty nástěnné malby Nipsey Hussle v LA minulý týden. Talkin '' bout ‘Do you love it?‘ Bitch, we don’t love you, nigga, said said. A vidíme se tam támhle, ave, nigga. Bout porazit zadek. Máte štěstí, že jste tam brzy ráno, jako byste to vždycky dělali. Skočili jste dolů do Chicaga, brzy. Skočili jste do LA, brzy. Niggo, měl jsi štěstí, že jsi byl v domácím vězení. A když tě viděla fena na druhé straně budovy, pohnul jsi se. Nigga si sral na odtahovku a tak. Děvko, ty ho. A ty jsi jejich největší pronásledovatel.film ptáků z peří zaytoven

Nebylo to dlouho předtím, než Tekashi zachytil vítr Slimova videa a nového umění těla a odpověděl prostřednictvím sociálních médií. „& # x1F480; & # x1F480; & # x1F480 ;, komentoval Instagram.

6ix9ine přes InstagramMinulý týden se 6ix9ine vydal na prohlídku uměleckých děl nakreslených na počest Nipsey a od té doby dostává odpor od umělců ze západního pobřeží. The Game and TDE's Reason varoval rodáka z Brooklynu před příchodem k vizuální nesmrtelnosti Nip.

Tekashi byl o návštěvě také požádán, když v pátek (14. srpna) mluvil s reportérem z TMZ, kterému řekl, že právě vzdává hold Nipsey. Trval také na tom, že Nipu neuctil. 'Miluji Nipsey,' řekl. 'Viděl jsi, že jsem vzdal úctu.' Klečel jsem na koleno. Miluji Nipsey, slyšel jsi? Stejně jako máme rádi Biggie, to je ono. To je vše. “

The 'Trollz' rapper sdílel video ze své cesty na nástěnnou malbu ve čtvrtek (13. srpna). V titulku klipu řekl, že vzdává úctu, a poznamenal, že Nip se na něj dívá dolů.Napětí 6ix9ine a Slim 400 sahá až do roku 2018, kdy se Tekashi dostal do slovního sporu se Slimem a jeho posádkou v hotelu Hyatt Regency v Long Beach v Kalifornii, zatímco se účastnil ComplexCon. Krátce nato se Slim 400 chlubil tím, že brání 6ix9ine ve vstupu do hotelu. Tenké hovězí maso s Tekashi pravděpodobně pochází z předchozích vydání 6ix9ine s YG. Ten stejný rok nazval rodák z Comptonu Tekashiho pedofilem pro svůj případ sexuálního zneužití v minulosti.

Tekashi říká, že vzdává hold Nipsey, ale kalifornští rappeři, konkrétně ti z oblasti Los Angeles, se začínají lišit.

Podívejte se, jak fanoušci hip-hopu pojmenovali nejuctyhodnější Diss Track všech dob