Yelawolfova ‚Trunk Muzik 3 'bude jeho posledním albem s Shady Records

Zdá se, že čas Yelawolfa v Shady Records se chýlí ke konci. Alabamský rapper, který je podepsán pod značkou od roku 2011, oznámil během koncertu 12. srpna svůj nadcházející koncert Hlavní hudba 3 Projekt by byl jeho posledním albem pro label.

'' Hlavní hudba 3 je moje poslední album na Shady Records. Pět zkurvených alb na Shady Records. Cítím se za to požehnaný, “řekl Yelawolf davu. Rapper pak dal křik Eminemovi a řekl davu, aby „udělal nějaký hluk pro Marshalla Mathera“ a pokračoval v spolupráci v roce 2015 „Nejlepší přítel“.Zatímco Yelawolf zatím nezveřejnil datum vydání pro Hlavní hudba 3, umělec škádlil projekt na sociálních médiích, když oznámil, že „Catfish Billy Part 2“ bude prvním singlem alba a škádlí několik překvapivých hostů projektu.„Celkově ... v dnešní době jsem docela nadšený ... brzy přijde # tm3 !! s některými úžasnými překvapivými funkcemi !! a mám na cestách pekelný tým, “napsal Yelawolf na začátku tohoto měsíce na Instagramu.

Hlavní hudba 3 bude sloužit jako pokračování alba Yely z roku 2017, Zkouška ohněm. Produkoval zcela sám Yelawolf a projekt zahrnuje hostující vystoupení Juicy J, Travise Barkera, Kid Rocka a dalších.Nahoře pro Yelu, rhymer lze v současné době najít na silnici pro jeho Trunk Muzik III Tour. Trek, který odstartoval 27. července, pokračuje dnes večer (16. srpna) ve Spokane ve státě Washington a potrvá do 1. září v Houstonu.

Níže sledujte Yelawolfa, jak diskutuje o svém dalším albu.

Zde jsou nejlepší projekty uvolněné ze 104 minulých i současných XXL Nováčci