YBN Nahmir rozbíjí své texty na Opp Stoppa s 21 Savage

Vlak myšlení
YBN Nahmir na 'Opp Stoppa' s 21 Savage.
Rozhovor: Zoe Johnson
Poznámka editora: Tento příběh se původně objevil ve vydání časopisu XXL Magazine z jara 2021, nyní na stojanech.

V kapse držím raketu nazvanou kapesní raketa / Pokud je válka, nebudeme hrát hry, děvko, začneme / Jsem muž, jasně držet stovku, nigga, jsem zbraň / Když je to hovězí maso, nebudeme hrát hry, bijeme tě a ty máma / Vím, že choppa, to je ta oppa stoppa, udeří tě a tvé popy / Zamiloval jsem se do všech těch zasraných peněz, ty do lásky s dramatem / Řekněme, zlato, nejsem Sosa, zlato, ale chovám lamu / Vytáhnu novou i8, schováváš se v (Ano) Hondě / Všechna tato tetování na mém zasraném těle, ona řekni, že jsem kočka / A svobodný Chris, ačkoli / „Člen, který jsme skákali ven fo'-fo / / Nigga mlč, v LA si nechávám klip Držím si velký pólXXL: Pro ty, kteří to ještě neví, co je to opp?Floyd Mayweather, Jr. iyanna mayweather

YBN Nahmir: Podívejte se, pro ty, kteří neznají opp, je pro mě někdo, s kým se nestarám, nebo někdo z druhé strany. aka nepřítel. Upřímně víte, že to opravdu je.

Pokud si někdo vyhledá Opp Stoppa ve slovníku nebo na Googlu, jak si myslíte, že by to bylo definováno?Něco, co použít proti jiné lidské bytosti. Myslím, že někdo, kdo není na vaší straně. Jako by to mohlo být jako zbraň, meč, cokoli.

Jak jsi přišel k refrénu?

Abych byl upřímný, motal jsem se ve studiu. Jen jsem se rýmoval. Celou tu dobu to bylo jako freestyle. Byl jsem jako chodit bar za barem. Byl jsem rád, zastav mě tady. Pusť mě sem, právě tady, hovno. Prostě to vyšlo z mozku, vyšlo to z mé mysli. Nenapsal jsem to pro celou tu píseň. A je to šílené, vybuchlo to jako o rok později. Píseň jsem vytvořil v roce 2018, upustil jsem v roce 2019. Jo, právě to vybuchlo na konci roku 2020 a od té doby, co jsem vytvořil remix s 21 Savage, se zbláznil.Jak se Opp Stoppa spojuje s vaším životem rappera?

Celý můj život se točil kolem Opp Stoppy, ale abych byl upřímný, už se se mnou takhle nespojuje. Opravdu jsem měl hodně zimomriavků. Zůstávám pozitivní a ujistím se, že mnoho lidí kolem mě je rovných a já jsem opravdu dlouho nemusel používat opp stopku. A je to studená píseň. Je to opravdu tak, že nemusíte mít zbraň nebo nemusíte být na hovno. Je to jen skvělá píseň a zábavná píseň, která se lidem líbí.

Jaké je tvé hovězí maso s Hondas?

Ne, líbí se mi Hondas. Opravdu. Ne všichni Hondové, musí to být konkrétní, jako je NSX nebo stará malá Acura, Hondas nebo něco takového. Vydrž, Siri, je Acura Honda? [Siri mluví] „Acura je luxusní verze japonské automobilky Honda.“ Jo, jo, jako Acuras a Hondas a do prdele. Prostě s nimi nejsem v souladu. Tady je poserou, ale mám je rád.

Proč jste se rozhodli na trati vykřiknout Chief Keef?

Do prdele, on vliv mládí, zatraceně blízko. Už nejsem ve skutečnosti mládež, mám 21, ale do prdele, vyrostl jsem na poslechu vrchního Keefa. Cítil jsem, že je nutné křičet, protože udělal tolik pro všechny. Otevřel úplně jinou vlnu hudby.

Podívejte se na více od XXL Vydání z jara 2021 včetně Cardi B je titulní příběh , jak rappeři legálně vydělávají peníze z konopného boomu a sociální spravedlnosti, která s ním přichází , Sněžení Damson Idris o tom, jak hip-hop ovlivnil jeho život, reflektuje A $ AP Ferg jeho výrobu Vždy se snažte a prosperujte album , Shelley F.K.A. DRAM mluví o svém návratu, Trippie Redd hovoří o tom, jak Playboi Carti a Lil Uzi Vert pomohl změnit hip-hop, Waka Flocka Flame se u nás ohlásí a dá mu aktuální informace Flockaveli 2 album v What's Happenin Ukázat a prokázat rozhovory s 42 Duggem, Blxst a Lakeyah , Erica Banks pojednává o výrobě hitu „Buss It“ a dalších.

špičkové skladby všech dob

Viz Cardi B. XXL Magazine Spring 2021 Cover Story Photo Shoot

Cardi B pokrývá jaro 2021 vydání XXL časopis.