Xzibit Drops 'Restless' Album - Today in Hip-Hop

V tento den, 12. prosince, v historii hip-hopu ...

2000 : Poté, co získal uznání výkonných producentských služeb od Dr. Dreho po uznání jeho předchozího projektu, 40 Dayz a 40 Nightz , West Coast MC Xzibit upustil jeho neuvěřitelně úspěšný Neklidný album 12. prosince 2000 prostřednictvím Loud Records.Dlouho předtím, než byl v televizní show soupeřem Lucious Lyon Shyne Johnson Říše nebo se zapojil do lyrické bitvy s B-Rabbitem během polední přestávky ve filmu 8 míle , Xzibit byl známý jako jeden z nejrespektovanějších MC v Los Angeles. bohatá hip-hopová krajina od poloviny do konce 90. let. Po několika pozoruhodných vystoupeních hostů a dvou uznávaných sólových albech zachytil textař L.A. ucho legendárního Dr. Dreho a bylo to odtud dál.S vyhledávaným coreignem Dre by si X začal vysloužit velkou chválu díky výjimečným funkcím na tratích od těch nejlepších z levého pobřeží. S touto hybností se X to the Z brzy nechalo ve velké míře znát jeho přítomnost na Dreově klasickém albu, 2001 , který mu vynesl místo účinkování se superhvězdami jako Snoop Dogg a Eminem na masivním Doc Up in Smoke Tour po celé léto 2000. Od té chvíle byly všechny hvězdy vyrovnány a na konci roku to bylo čas, aby pobočka Likwit Crew upustila od svého nejvíce kriticky uznávaného alba, Neklidný.

Seznam skladeb pro Neklidný čte jako kdo je kdo v hip-hopu během té doby, představující verše a produkci těch nejlepších na obou pobřežích, jako jsou Nate Dogg, Rockwilder, KRS-One, Eminem, Erick Sermon a DJ Quik. Kromě funkce výkonného producenta LP dr. Dre také požehnal únikovému albu X s produkcí na třech skladbách, přičemž porazil skladby „Best of Things“, „U Know“ a singl projektu. „X“ představující Snoop Dogga, skladbu, na které se šéf Aftermath podílel na koprodukci s Mel-Manem a Scottem Storchem.Neklidný by se ukázalo jako dosud komerčně nejúspěšnější album MC „Alkaholik“ a dosáhlo vrcholných pozic č. 12 a č. 1 na Plakátovací tabule 200, respektive žebříčky Top R & B / Hip-Hop Album a jsou certifikovány platinou RIAA.

Třetí X sólové LP vydalo cestu proslulému West Coast spitteru, aby se stal jednou z nejznámějších postav hry v následujících letech. I po 18 letech si projekt stále drží své místo jako mistrovské dílo Xzibit.

Hlasité záznamyPodívejte se na 26 rapperů, kteří proměnili svou lásku k plevelu v podnikání