Třída XXL 2020 prváka odhalena

Rok 2020 byl zatím divokou jízdou. COVID-19 změnil způsob života a zpomalil všechny. Téměř nám ​​to zabránilo v sestavení letošní třídy prváka. Pandemie však nemohla tento proces zastavit. Jistě, časopis může vyjít o dva měsíce později než obvykle. Je to proto, že jsme museli přijít na nejlepší způsob, jak to celé dát dohromady.

Tento rok je zvýrazněn hip-hop z mnoha regionů. NLE Choppa volá domů do Memphisu, zatímco Polo G a Calboy zastupují Chicago. Lil Tjay a Fivio Foreign to drží za New York. Baby Keem spočívá hlavou v Las Vegas. Jack Harlow je hrdý rodák z Louisville, Ky. Rod Wave pochází ze spodní části mapy v Petrohradě na Floridě. Down South získává lásku od Chiky v Montgomery v Ala. A Mulatto i Lil Keed jsou v ulicích Atlanty žhavé. San Francisco rapper 24kGoldn získal nejvíce hlasů fanoušků, aby získal titul 10. vítěze prvního ročníku.wu tang sága pokračuje v recenzi
Navštivte oficiální úvodní stránku 2020 prváka XXL

Jednou z hořkosladkých vzpomínek na proces prváka roku 2020 bylo setkání s Pop Smokeem měsíc před jeho tragickou smrtí. Pop byl vybrán jako první nováček ve třídě, kterého s radostí přijal. Okolnosti mimo naši kontrolu nám zabránily zahrnout Popa jako součást obálky posmrtně, ale pro nás je stále součástí třídy. Toto číslo obsahuje nevydaný rozhovor s Popovou lednovou návštěvou, kde diskutoval o své kariéře a brooklynské scéně. R.I.P. Popový kouř.Fotografie z letošního roku byly natočeny Travisem Shinnem, titulní koláží a písmem vytvořeným Rich Tu a video režií Travisem Sattenem. Během příštího měsíce budeme vydávat freestyly, cyfery, rozhovory a další. Třída 2020 má několik zvláštností, které jsou pro platformu Freshman nové. Producent Jetsonmade, který prodává více platin, slouží jako vůbec první hudební kurátor, který zpracovává většinu rytmů používaných ve videoobsahu, včetně očekávaných cyphers.

Skupinové videorozhovory také pořádají aktivistka Tamika D. Mallory, Mysonne Linen, Angelo Pinto a Linda Sarsour, spoluzakladatelky organizace Social Freedom, která má silné vazby na hip-hop. Prváci byli během diskuzí o otevřených, čestných a vášnivých tématech, včetně nedávných protestů, rasismu, policejní brutality, sociální nespravedlnosti a dalších. A časopis obsahuje rozhovor s UF o speciální skupinové diskusi a roli hip-hopu v dnešním politickém hnutí.Hity prvního ročníku jsou všude 1. září a zahrnují příběhy o síle TikToku pozvednout hip-hopové písně staré i nové i komplikovanou, konkurenceschopnou cestu k písni nebo albu číslo 1, plus rozhovory s Freddiem Gibbsem, T.I. , Hráč Casanova, Tee Grizzley, hráč RMR a Denver Nuggets Jamal Murray a další.

krása za prodejem alba šílenství

Nyní je čas na oslavu. Gratulujeme třídě 2020 XXL prváka: NLE Choppa, Polo G, Chika, Baby Keem, Mulatto, Jack Harlow, Rod Wave, Lil Tjay, Calboy, Fivio Foreign, Lil Keed a 24kGoldn.

Věřte v budoucnost, protože 2020 XXL Nováček je tu, aby se zapsal.Jak dlouho je Melly ve vězení?

Polo G, Calboy, NLE Choppa, Lil Keed, Chika, Lil Tjay, Jack Harlow, Baby Keem, Rod Wave, Mulatto, Fivio Foreign a vítěz 10. spotu 24kGoldn.

Seznamte se s rokem 2020 XXL Třída prváka