Wiz Khalifa odhaluje obal pro „Rolling Papers 2“

{h1}

Wiz Khalifa sdílel přebal svého dlouho očekávaného nového alba Rolling Papers 2 . Vydání projektu je naplánováno na pátek (13. července).

Umění připomíná originál Rolling Papers obal, na kterém byla tvář Pittsburghského rappera, vrhané do zeleného světla na černém pozadí, dusené zeleným kouřem. Pokračování obsahuje podobný Wizův portrét, zářící zeleně a kolem krku se mu tvoří kouřové ocasy.50 centů zbohatněte nebo zkuste seznam skladeb

Fanoušci stále čekají na seznam skladeb, ale Khalifa sdílela dvě písně, u nichž se očekává, že budou na projektu. 'Heartless Romantic' představoval Swae Lee, zatímco spolupráce Gucci Mane 'Real Rich' vydělala video od Colea Bennetta.V rozhovoru o albu minulý měsíc v rozhlasové stanici Atlanta V-103 Wiz sdílel, že bude zahrnovat také hostování z Bone Thugs-N-Harmony, PartyNextDoor, Chevy Woods, Ty Dolla $ ign a Snoop Dogg.

Projekt bude první LP lídra Taylor Gang od roku 2014 Blacc Hollywood a jeho první komerční celovečerní od kompilace v roce 2016 Khalifa . Navíc Rolling Papers 2 , Wiz také škádlil nadcházející společný mixtape s Gucci Mane.Po vydání nového alba mají Khalifa a Rae Sremmurd zahájit turné Dazed & Blazed Tour 21. července a připojí se k nim O.T. Genasis a Lil Skies. Rapperi plánují zasáhnout 27 měst před uzavřením na konci srpna.

lil wayne podepisuje s roc národem

Můžete si prohlédnout Wiz Khalifa Rolling Papers 2 obálka níže.

všechna alba a mixy j cole

Atlantic RecordsZobrazit nová hudební vydání z července 2018