Sportovní řetězec Wiz Khalifa se jménem rumored Girlfriend Model Winnie Harlow

Zdá se, že Wiz Khalifa a pověstný vztah modelky Winnie Harlowové mohou být legitimní. Pittsburghský rapper byl spatřen, jak se s ním potácí Další špičkový model v Americe hvězdou, zatímco tento týden nosí v nočním klubu v Atlantě řetízek nesoucí její křestní jméno.

Wiz byl ve městě v úterý (21. srpna) na svém turné Dazed & Blazed Tour s Rae Sremmurd. Vůdce Taylor Gang hostil oficiální afterparty v místním salonku Elleven45, kde instagramový účet atlpics fotografoval Khalifu s rukou kolem Harlowa. Jeden z řetězů kolem krku na obrázcích zní: „Winnie.“Nebylo by to Wizovo první spojení celebrit. Skvěle má syna jménem Sebastian s modelkou a herečkou Amber Rose. Dvojice vzala mladého v květnu na koncert Taylor Swift, který přinesl nádherné záběry ze Sebastiana, který se osobně setkal se zpěvačkou.Harlow, narozená v Torontu, se proslavila poprvé v roce 2014 jako soutěžící v sezóně 21 sezóny Tyra Banks. modelingová soutěžní show. Otevřená obhájkyně lidí narozených s onemocněním kůže vitiligo se objevila v Beyoncé Limonáda filmové a hudební klipy Eminema („Guts Over Fear“) a Black Eyed Peas („#WheresTheLove“).

Khalifa cestuje jménem svého červencového alba Rolling Papers 2 , dlouho dobové pokračování jeho komerčního průlomu v roce 2011. Projekt v současné době sedí na č. 29 na vývěsní tabuli 200 po debutu na č. 2. Minulý týden Wiz a jeho spolubojovník Swae Lee zveřejnili videoklip k písni „Hopeless Romantic“.Podívejte se níže na fotografie Wiz Khalifa a Winnie Harlow.

Podívejte se na různé pohledy Wiz Khalifa v průběhu let