Wiz Khalifa upouští nový projekt 20/20

Krátce poté, co odhodil jeho 2009 album s Curren $ y, Wiz Khalifa plánuje dodat nový projekt právě včas pro 4/20.

O víkendu Wiz oslavil deváté výročí svého mezníku Kush a pomerančový džus mixtape informováním svých 33 milionů sledujících na Twitteru, že přichází s další várkou skladeb přátelských k plevelům na počest nadcházejícího plevelového svátku 20. dubna.„Připustím další projekt dne 20. 4.. Nezapomeňte, “tweetoval Wiz v neděli (14. dubna). „Volá se to Fly Times sv. 1: The Good Fly Young. ''Wiz pokračuje tím, že jmenuje hvězdný produkční tým, který pro projekt získal, jako jsou Cardo, Harry Fraud, Statik Selektah a další. Potvrzuje také, že Curren $ y, Chevy Woods, Ty Dolla Sign, Problem a Sosaman přijdou s čerstvými verši.

Tato zpráva přichází hned poté, co Wiz zasáhl Indio v Kalifornii pro Coachella v roce 2019 a předvedl spoustu svých největších hitů z kategorie „Black and Yellow“ a „California“. Posledně jmenovanou píseň věnoval zesnulému Nipsey Hussle a Macu Millerovi. Také to přichází měsíc poté, co spolu s Currenem $ y upustil od svých nejnovějších vizuálních prvků pro „Stoned Gentleman“.„Já, Spitta a Nip, jsem spal když jsme se spojili. Tohle sračky mě strašně mrzelo, “řekl Wiz o Nipseyho smrti na Twitteru 31. března.

Podívejte se na nový projekt Wiz Khalifa Fly Times sv. 1: The Good Fly Young dne 4/20. Podívejte se na jeho tweety níže.

Podívejte se na 26 rapperů, kteří proměnili svou lásku k plevelu v podnikání