Fanoušci Will Smith se nemohou dostat přes to, jak dobrý je jeho rys na nové písni Joynera Lucase (Remix)

Nový spolupracovník Will Smitha připomíná některým fanouškům rapu, že by ho neměli podceňovat, pokud jde o upuštění ohnivého verše.

V pátek (15. května) vydal Joyner Lucas remix svému ADHD dráha 'Vůle,' který představuje legendárního herce, který se stal rapperem. Pro Willa, jehož rapová kariéra sahá až do roku 1985, kdy prošel The Fresh Prince po boku DJ Jazzy Jeffa, ho jeho přírůstek do skladby přikývl na rodinu a přátele.'Miluji, že si myslíš, že jsem dokonalý, ale mám spoustu chyb a zátěží / Moje babička si myslela, že za to stojím / Vždy mě vedla, když jsem hledala (Hledám) / Nebyla bych to já, kdyby to nebylo ; t pro ni (já bych nebyl Will) / já bych nebyl Willie, nemohl bych být já, kdyby tam nebyl Eddie / já bych nebyl Will, kdybych nebyl od Philly / Ain; nic hodně, co mi opravdu můžeš říct / Willie byl chladný, protože Benny a Jerry / Musí zapomenout, že jsem opravdu zaneprázdněn / Musí zapomenout, kdo vynalezl „Get Jiggy,“ ayy (Museli zapomenout), “divoce vyplivne na jeho verši.Tato píseň navazuje na březnové vydání úvodní skladby a videa k písni „Will“, ve kterém Joyner Lucas vzdává hold chváleným televizním a filmovým rolím Willa Smitha jako The Fresh Prince of Bel-Air , Muži v černém , Snaha o štěstí , Já robot a mnohem víc.

Síň slávy Tupac Rock and Roll

V případě, že se našli lidé, kteří si mysleli, že Will Smith v průběhu let ztratil své dovednosti, dokázal jim, že se mýlili na této remixové nahrávce, na které je pouze Joyner.„Remix skladby Will Joy Smith od Joynera Lucase je docela čerstvý,“ napsal jeden uživatel Twitteru.

Další osoba napsala: „Will Smith ukazuje tyto nové niggas, že může rapovat s těmito novými niggas. Zabil tu sračku. “

přes Twitterjsem nadšený z překrásného a zatraceného obalu alba

Pokud jde o další novou hudbu od Willa, v lednu řekl rodák z Filadelfie TMZ, že existuje možnost, že by mohl vydat nové album. V té době však neprozradil žádné další podrobnosti.

Během své kariéry Will Smith vypustil čtyři sólová alba: Velký Willie styl (1997), Willennium (1999), Born to Reign (2002) a Ztráty a nálezy (2005), z nichž všechny byly certifikovány zlatem nebo platinou RIAA.

Chválený rým se během karantény koronavirů třese a lidé jsou tu pro to.

sázejte hiphopové ceny 2016 gucci hříva

Podívejte se na další reakce na verš Willa Smitha o Joyner Lucas „Will (Remix)“ níže.

Viz 7 filmových rolí, které rappeři odmítli