Sledujte O.T. Genasis vyrazil na střední procházku

Pokud posloucháte jeho nejoblíbenější písně, myslíte si, že všichni O.T. Genasis to dělá a distribuuje práci, ale během nedávné show ve Velkém jablku ukázal divákům, že by také mohl zasáhnout střední ochromenou procházku.

Pod zářením světelných modrých scénických světel O.T. Genasis oznámil davu: „New York City. Mé jméno O.T. cuz, a ty jsi nyní svědkem ochromení. “ Tehdy okamžitě šel do práce a ochromil chůzi na Kuruptovu klasickou „C-Walk“.V průběhu nejméně 23 sekund předvedl rapper z Long Beach v Kalifornii nějakou práci nohou, díky níž by mohl Leveon Bell žárlit, když se mu bez námahy podaří pohybovat dopředu a vodorovně ve stejnou dobu, dokonale synchronizovaně s rytmem. Není to špatné O.T., vůbec špatné.Naposledy jsme viděli O.T. chladil s 2 Chainzem ve svém videu „Thick“, které vidělo tancovat spoustu striptérek, když oba rapperi voskovali poeticky o své lásce k tlustým ženám. Je to docela dopingová stopa a video je více než málo vhodné.

Před tímto videem jsme slyšeli O.T. právě podepsal smlouvu na 20 000 dolarů, aby se jeho hologram objevil na koncertě v Heat Ultra Lounge v Orange County v Kalifornii. Velké věci poppinují.Dělá několik velkých tahů, ale prozatím můžete ocenit ty, které předvádí v tomto videu níže.

40 hip-hopových alb dosáhlo v roce 2017 20 let