Podívejte se na dokument o natáčení alba Eminem „Infinite“

Eminemovo debutové album Nekonečný nedávno oslavila své 20. výročí. Fanoušci se nyní mohou podívat na výrobu často přehlíženého LP Slim Shady v Partneři v Rhyme dokumentární. Krátký film využívá archivní záběry a rozhovory k vyprávění příběhu o vzniku alba.

Bass Brothers, kteří s Eminemem spolupracovali po celou dobu jeho kariéry, také vytvořili remixovanou verzi LP na počest jejího 20. výročí. Nové remixy byly vyrobeny přehráním písní s živými nástroji namísto použití vzorků. The Bass Brothers chtěli album přepracovat, protože se na něj stále dívají laskavě.'Psaní skladeb bylo tehdy úžasné,' řekl Jeff Bass Valící se kámen . „Je to jako každý umělec, který právě začíná. Pokud jste někdy poslouchali Michaela Jacksona předtím, než byl Michael Jackson nebo Prince, byli znějící mladší, ale můžete říct, že tam něco je. Je zřejmé, že ho získají fanoušci, kteří si tento konkrétní projekt zakoupí. Budou rozumět proč. Když slyším Eminema před 20 lety, slyším Eminema dnes. Slyším nuance v jeho tónu a jeho rytmus byl šílený, a to je on, který začínal jako dítě. Uvědomili jsme si, že tam bylo něco zvláštního. Svět očividně nakonec souhlasil s tím, co jsme cítili. “

Remixovaný Nekonečný skladby budou vydávány na digitálních prodejnách a 7palcových singlech s omezeným vydáním, ale nebylo oznámeno žádné datum vydání. XXL vás bude informovat o všech aktualizacích týkajících se projektu.

20 vašich oblíbených rapperů pojmenovalo své oblíbené rappery