Podívejte se na ukázku filmu Daz Dillinger Dogg Pound „DPG 4 Life“

Film z roku 2015 Straight Outta Compton byl obrovský úspěch mezi kritiky i diváky. Po jeho skončení vzrostl zájem o to, aby se další část příběhu odehrávala na obrazovce, a legendární Daz Dillinger na volání odpověděl.

Brzy poté, co film N.W.A padl, oznámil své vlastní plány natočit film v Death Row a nyní se poprvé podíváme na trailer. Život DPG 4 má vyprávět příběh Kurupta a Daza jako Tha Dogg Pound a jejich spolupráce s 2Pac, Snoop Dogg, Suge Knight a dalšími. Výše můžete sledovat promo klip, který obsahuje nastavené fotografie a krátké filmové záběry.Ke konci klipu hraje scéna, ve které Pac a Daz nahrávají film „Ambitionz of a Ridah“ (první píseň, kterou Pac vytvořil po návratu z vězení v říjnu 1995).Účinkují herci Azad Arnaud (hrající Daz), syn Dr. Dreho Curtis (hrající Dre), Reggie Noble (hrající Suge Knight), Melvin Jackson Jr. (hrající Kurupt), DaDa (hrající 2Pac) a Lady of Rage hraje sama.

V návaznosti na celoživotní film Michela le Přežívající Compton, Daz byl docela hlasitý s jeho kritikou filmu. Při jeho sledování zpochybnil zobrazení vztahu Pac a Suge a v novém rozhovoru říká, že Michel je vlastně důvodem, proč Dre opustil Death Row.Podívejte se na trailer výše a dejte nám vědět, co si o něm myslíte.

Nevydané Tupac Photos Surface