Podívejte se co nejdříve na Rocky Roast Playboi Carti pro zveřejňování zvláštních fotografií na sociální média

Kromě svých eklektických hudebních schopností má A $ AP Rocky divoký smysl pro humor a miluje vtipy na své přátele. Posledním viníkem, který získal hněv svých pražských schopností, je Playboi Carti poté, co harlemský rapper narazil na lichou fotografii roku 2017 XXL Nováček s nohama ženy na ramenou.

I když nemůžeme potvrdit, zda byla fotografie dříve zveřejněna na sociálních médiích a odstraněna samotným Cartim, Rocky si všimne fotografie v sekci Instagram prozkoumat. Zdá se, že obrázek odeslal fanouškovská stránka pro častého spolupracovníka Rockyho. Pokračuje, aby nechal vtipy létat, natáčí se, jak sleduje příspěvek pro fanoušky a následovníky.„Vy jste páchnoucí tvář zadek nigga, “Rocky vystřelí ve videu. „Vy jste „dejte svůj muthafuckin“ nohy na ramenou, zatímco jsem na něj narazil zepředu prdel nigga. „Umístěte své oblíbené lodičky na“ prdel nigga. Ta mrcha je nevezme zpět do budoucích kyselých pracích džín z tvých ramenních nigg, jako by to nebylo v roce 2017, ty zadku nigga.``I když jde tvrdě s vtipy o svém rapovém bratrovi, Rocky se vzdává, zatímco má náskok, a projevuje mu lásku, aby zabalil krátké pečené sezení.

„Carti, máš štěstí, můj lil ' brácho, “uzavírá Rocky. „Nechám tvůj zadek žít, protože tě miluji k smrti, ale musíš se ochladit. To je vše, co říkám. “Nový rok již začal pro A $ AP Rocky. Jeho funkce v záznamu skupiny G-Eazy 'No Limit' s Cardi B mu pomohla a rapper z Oaklandu přistál jako nejvýznamnější singl v jejich kariéře, protože nyní je na 4. místě v žebříčku singlů Billboard Hot 100.

Ve videu níže sledujte, jak Rocky pečeně Playboi Carti získává zvláštní fotografii nohy.

Podívejte se do zákulisí fotografií Playboi Carti z roku 2017 XXL Nováček střílet