Byla Karrine Superhead Steffans těhotná s dítětem Lil Wayne?

Karrine Steffan a Lil Wayne mají roky tam a zpět vztah. Přesto je zřejmé, že má stále silné city k vůdci YMCMB. Zrovna nedávno zveřejnila na svém Twitteru obrázek, na kterém se nechává tetovat s nápisem, jak mě Tunechi naučil. Čte 5’6, které se zmiňují o Waynově výšce.

Určitě se věnuje vyznávání své lásky k němu. V rozhovoru s Vibe Vixen loni v listopadu , přiznala své trvalé uznání Waynovi a řekla, že jsou ve všech svých snahách v úzkém kontaktu.S Waynem jsme udržovali vztah prostřednictvím mých dvou manželů, jeho tří dětí, tří dalších miminek, tří jeho alb, tří mých knih, tří jeho zatčení, jednoho roku vězení a tří závazků z jeho strany. Jsme nezničitelní a připadá mi to fascinující. S touto osobou jsem v neustálém kontaktu každý den, každý druhý den. Je součástí mého bytí. Bez něj nejsem já. Dělá mi velkou radost, [ale] nemohl jsem být s Waynem. Nemohl jsem žít Waynův život .Nyní připravuje novou knihu, která podrobně popisuje její vztah s ním. To se nazývá Jak se milovat s Marťanem , což je odkaz na Waynovu mimozemskou polovinu. Ve videu zveřejněném na ní Tumblr která propaguje její mezilidský literární projekt, popisuje otěhotnění s Tunechim v jednom okamžiku. Aby bylo oznámení veřejné služby trochu zábavnější, vála se v posteli, zatímco kamera nám dává zblízka záběry jejích aktiv.

Všechno k tomu přišlo.Byl jsem s ním tak dlouho, nebylo možné, abych ho nechal pro svého manžela. Neexistoval způsob, jak bych se spokojil s životem bez něj, ale tak, jak bych se neuspokojil s životem s ním - život na silnici, plavání v kaluži žen.

kanye west - drátem

Ale to dítě v mém žaludku.

Toto tajemství.Jak bych to řekl svému manželovi? Jak bych to řekl své milence? Můj Marťan.

Slečna Info poukazuje na to že se jedná o zjevné čtení její knihy, nikoli o nejnovější zpravodajský klip odhalující její těhotenství s Waynem, protože některé stránky již vyskočily. Přesto si nemůžete pomoci, ale myslíte si, že Superhead se vrátila ke svým starým trikům a pokouší se zůstat v záři reflektorů tím, že způsobí rozruch o Best Rapper Alive. Není pochyb o tom, že v příštích týdnech to bude více z těchto videí. Zůstaňte tedy naladěni— Eric Diep