Společnost Vans oficiálně oznamuje spolupráci na příbězích hraček

Vans oslavuje originální postavy z animovaného filmu Toy Story ve své nové kolekci Disney x Pixar Toy Story, která v této sváteční sezóně zahrnuje široký sortiment obuvi pro dospělé a děti i oděvů a doplňků.

dopis o shovívavosti soudce za syna

Kolekce mezi Disney x Pixar x Toy Story x Vans oživí ikonickou scénu, kde se Buzz a Woody setkávají s drápy mezi mimozemšťany v celoplošně vytištěné éře se speciálním materiálem záře ve tmě. Na podrážce každého stylu Woodyho a Buzze lze nalézt jedinečný prvek, který odhaluje Andyho podpis z původního filmu Příběh hraček.Kolekci doplní několik dalších postav z filmu, jako jsou Hamm, Slinky Dog, Rex a Bo Peep, kteří inspirovali svůj vlastní design Old Skool. Ženy budou moci nasměrovat Bo Peep ve speciálním sk8-Hi Slim s bodkovaným vzorem s krajkou zdobenou Sidestripe, zatímco Woody a Bo Peep jsou společně na růžovém Authentic. Sidovy mutantní hračky inspirovaly jejich vlastní Vans Classic Slip-On představující Roller Bob, Legs, Rockmobile a Baby Face na vrcholu vampu s potiskem lebky a černé podrážky inspirované Sidem.Všechny Andyho oblíbené hračky jsou oslavovány v kolekci pro děti a batolata v exkluzivních stylech Slip-On. Kolekce je zakončena řadou dámských oděvů a doplňků z triček, fleece, klobouků a batohů inspirovaných Woodym a dalšími hračkami, zatímco u pánského sortimentu najdete batohy, čepice a ponožky s potiskem Buzz Lightyear a Alien.

Kolekce Disney x Pixar Toy Story od Vans se pohybuje od 10 do 85 USD a bude k dispozici ve vybraných maloobchodních prodejnách Vans a online na Vans.com začátek středy 7. října.Vans x Toy Story

šance rapper neděle cukroví snl

Top 5 tenisek, které tento víkend vyjdou, včetně Air Jordan 12 Retro OVO, Adidas NMD XR1 Primeknit a dalších