Unreleased The Notorious B.I.G. Song Surfaces in Pepsi Commercial: Watch

Pepsi se vrhá do The Notorious B.I.G. Trezor nevydané hudby, který si o 23 let později představuje jednu z jeho svobod.

Ve středu (21. října) zveřejnila společnost Pepsi oficiální reklamu před Biggie Smalls uvedení do rokenrolové síně slávy příští měsíc. V minutovém klipu jsou animace navržené Antnamation - umělcem jménem Ant Blue Jr. —Hrajte na freestylu rapovou legendou. Grafika vzdává poctu rapperově brooklynské čtvrti Bedford-Stuyvesant, kde se narodil a vyrůstal.„PEPSI nic nepřekoná / Ano, piji to neustále / Něco“, chuť je skvělá, méně sytá / Řekni jim, že Biggie pije všechno, netestuj mě / Nic jiného nepřekoná Pepsi / Pokud ano, uvidíme / mám žízeň, „VELKÝ rapuje na trati, jak se vizuál uzavírá.remy ma a papoose svatební fotografie

Podle Chicago Tribune , zvuk je převzat z rozhovoru Hot 97 s DJem Enuffem, který se uskutečnil v newyorské rozhlasové stanici v roce 1997. Cey Adams, vizuální umělec a zakladatel tvůrce ředitele Def Jam Records, a DJ Enuff, který sloužil jako Biggie Oficiální silniční DJ se spojil, aby remasteroval nevydanou skladbu a zaměřil se na lásku rappera k Pepsi. Enuff také v reklamě nabízí ad-libs.

Diddy, který byl Biggieho blízkým přítelem před jeho smrtí v březnu 1997, sdílel reklamu na své stránce Instagramu jako způsob, jak si uctít pozdní rap. „Oslavujeme uvedení @ TheNotoriousBIG do Rock & Roll Hall of Fame s nevydaným freestyle! @volettawallace @invisiblebully_ # BadBoy4Life, 'napsal v titulku.Kromě The Notorious B.I.G. a Puffyho blízké přátelství, B.I.G. podepsal smlouvu s Diddy Bad Bad Records krátce poté, co byla založena v roce 1993.

Jak již bylo zmíněno dříve, reklama přichází před několika týdny rokenrolová síň slávy 2020 třída indukce se má konat. V lednu pozdě ‚Gimmie the Loot ' Bylo oznámeno, že rhymer bude dostávat čest spolu s ikonou R & B / soul Whitney Houston, rockovou umělkyní z roku 1980 Depeche Mode, softrockovou kapelou The Doobie Brothers z roku 1970, průmyslovými rockery Nine Inch Nails a anglickou rockovou kapelou 1960 T-Rex . Letošní uvedení do rokenrolové síně slávy je naplánováno na 7. listopadu.

dětské hip hopové písničky 2016

Níže si můžete prohlédnout celou reklamu s volným stylem The Notorious B.I.G.Zde jsou fotografie hip-hopových vrhačů, které musíte vidět