Nevydaná Lil Peep Song Sex With My Ex Surfaces

AKTUALIZACE:

Píseň Lil Peepové „Sex With My Ex“ se ukázala být neoprávněným vydáním a byla odstraněna od poskytovatelů digitálních služeb.ORIGINÁLNÍ PŘÍBĚH:Od listopadové tragické smrti Lil Peepové se fanoušci dožadovali slyšení některé z nevydané hudby, která seděla v trezorech rapperů „Awful Things“, a bylo jim doručeno několik vzácných posmrtných singlů. Jeden nevydaný track „Sex With My Ex“ se tento měsíc objevil na YouTube a dnes (15. června) se dostal do Apple Music.

Trať najde Peep v ochranném známkovém sebevražedném milostném režimu a serenaduje milence, jako by to byla poslední věc, kterou kdy udělali. Napjaté nudle na elektrickou kytaru a trapové klobouky vyplňují rytmus.'Seru na mě, jako bychom lyin' na naší smrtelné posteli / cítím tu náhlou prázdnotu / jsem tady, abych splnil tvoje poslední přání / Takže, šukej na mě, jako bychom lyin na naší smrtelné posteli / slyšet smutek ve tvém smíchu / bojí se toho, co přijde po mně, pravá lásko, “zpívá na háku.

v jakém roce notoricky známý velký zemřel

Peep oficiálně vydal posmrtně dvě písně, spolupráci Marshmello „Spotlight“ a spolupráci Clams Casino „4 Gold Chains“. Obě skladby získaly podporu od ostatních zúčastněných umělců, zatímco skladba „Sex With My Ex“ zatím nebyla rodinou nebo přáteli zesnulého rappera veřejně oslovena.

Údajný producent skladby, smokeasac, již dříve naznačil že připravované pokračování alba Peep z roku 2017 Přijďte, až budete střízliví se blíží, ale není jasné, zda bude tato skladba na tomto projektu uvedena.Lil Peep

Podívejte se na 33 rapperů s tetováním na divokém krku