Strýček Murda volá 6ix9ine, Tory Lanez, další informace o Rap Up 2020, říká, že toto je jeho poslední rok

Nejsme ani 24 hodin do nového roku a strýček Murda už má lidi, kteří mluví s jeho novou písní „Rap Up 2020“, na kterou volá rappery 6ix9ine, Tory Lanez a další.

V pátek (1. ledna) rapper z East New Yorku a Brooklynu vyložil své roční lyrické završení a stejně jako v předchozích letech nic nedrží. Když Lenny dorazil téměř 14 minut, dotkne se desítek okamžiků z bouřlivého roku, který byl rok 2020. „Jsem fanouškem Nebeského Otce, ale právě teď tě vypískám / Co Kobe, Gigi a ostatní cestující udělali ty, “začne s odkazem na smrt Kobe Bryanta a jeho dcery Gigi.Dále hovoří o šílenství pandemie koronavirů, dotýká se pomíjivosti Pop Smoke a zároveň se snaží o Tekashiho. 'Dobří umírají mladí, opravdu to nebyl jeho čas / že je mrtvý, Tekashi stále žije jako zločin,' rapuje.big gigantic - all of me (feat. logic & rozes)

Strýček Murda typickým způsobem „Rap Up“ zdobí některé ze svých rýmů pro efekt. 'Megan říká, že ji Tory zastřelil / Řekl, že zavírá / Lidé, kteří byli s nimi v kamionu, mi řekli, co se stalo,' rapuje strýček Murda. 'Chtěl tu mokrou prdelku, ona mu nic nedává / Ublížila Torymu egu, to když vytáhl zbraň / Pokusila se odejít a to když začal tleskat' do prdele, ale to zní jako to, co se opravdu stalo / Jestli ji opravdu zastřelil, to byla nějaká chromá sračka / Teď prskává, ale ona je dívka, takže to není stejné hovno / My se na ni nedíváme jako podíváme se na 6ix9ine / Podíváme se na Toryho, jako by hrál sám sebe, kurva byla na mysli? '

mladý lupič nejlepší ze všech dob

Strýček Murda pokračuje v procházení kalendářním rokem 2020 a zasáhne vše od bitvy Gucci Mane vs. Jeezy Verzuz, situace zapletení Jady Pinkett-Smithové a Augusta Alsiny, rozvodu Dr. Dre, voleb a desítek dalších témat .Ke konci skladby prozradil, že to bude jeho poslední rok, kdy písničku dokončil.

Nový singl se shoduje také s vydáním nejnovějšího mixu strýčka Murdy, Don 't Come Outside Vol. 3 . Projekt zahrnuje hostující vystoupení od Bennyho řezníka, Lil Tjay, Conway The Machine, Mysonne a dalších.

Poslechněte si strýčka Murdy 'Rap Up 2020' níže.Podívejte se na reakci Times Rapperů na divoké věci, které řekli v roce 2020

notoricky známý, jak zemřel