Videa UK Drill Rap se objeví na PornHubu poté, co budou odstraněna z YouTube

Téměř dva měsíce po odstranění téměř 30 britských rapových videí z YouTube, streaming pornografického webu PornHub nyní hostí řadu videí ze skupin, jako jsou 1011 a Block 6.

Hledání „1011“ na webu přináší více videí rapové posádky, včetně jejich vystoupení v pořadu Tima Westwooda. Denní pošta také uvádí, že se na webu objevují videa jako 410 „Sparkz“ a 1011 „Play for the Pagans“.Videa vystoupení na PornHubu přichází měsíc poté, co londýnská policie požádala o soudní příkaz, který by členům 1011 zabránil ve vytváření nových písniček na tři až pět let.Je to explicitní povaha a agresivní povaha textů, díky nimž jsou tato videa pro nás důležitá, řekl šéf detektiva Kevin Southworth. Existovala řada různých cvičných videí a příspěvků na sociálních médiích, které byly jasně a pouze navrženy k podněcování násilí a vzájemnému provokování.

Nenechte se zaměňovat s britským žánrem grime, je drill inspirován stejným žánrem, který v Chicagu proslavili počátkem roku 2010 rappeři jako Chief Keef a King Louie. Policie Spojeného království, známá svými explicitními texty o životě na ulici, věří, že tento žánr okouzluje násilí, vraždy a bodnutí.I když není jisté, zda umělci dostávají nějaké peníze za to, že jejich videa jsou streamována na PornHub, názory jim jistě zajistí větší publicitu, protože budou i nadále bojovat proti britské policii.

Zobrazit nová hudební vydání pro červenec 2018