Tyler, Stvořitel Jste zlý, pane Grinchu: Poslechněte si Rappera, který vám znovu vytvoří vánoční klasiku

Vánoce jsou o dva měsíce dál, ale od Tylera, Stvořitele, dostáváme brzký dárek v podobě jeho nového remaku Jak Grinch ukradl Vánoce ve středu (24. října) vyšla hymna „You Are a Mean One, Mr. Grinch“.

Původní verze byla složena v 60. letech pro slavnou karikaturu X-Mas. Tyler dodává staré klasice trochu vkusu z roku 2018. Aktualizovanou verzi produkují Sean Phelan a Danny Elfman. Vlk používá linie OG, ale přidává část své vlastní energie. „Jste zlý / opravdu jste patou / jste mazlení jako kaktus / jste tak okouzlující jako úhoř,“ rýmuje se ve vytažených liniích. 'Pan. Grinch, ty jsi špatný banán (Mr. Grinch), s mastnou černou slupkou / Ty jsi odporný / Máš termity ve svém úsměvu / Máš veškerou něžnou sladkost / Krokodýla mořské nemoci (Mr. Grinch) . “Ke konci Tyler vypukne v originální rap. 'Všichni se usmívají, kámo / já se zamračím / všechny ozdoby / strhnu je,' vyplivne. „Můžeš se zeptat Maxe, já si nehraju / Ayo (Eww) / Kdo je to zlý člověk / S pokožkou zelenou a zuby žlutými? (Eww) / Na co jsi tak naštvaný? / Halloween přišel a my nejsme zaklepáni u tvých dveří, hříva. “Skladba bude umístěna na soundtracku pro Úšklebek , nadcházející Jak Grinch ukradl Vánoce předělat. Soundtrack i film budou vydány 9. listopadu.

V dalších zprávách týkajících se Tylera nedávno podepsal televizní smlouvu se společností Sony Pictures. Jeho festival Camp Flog Gnaw se bude konat 11. - 12. listopadu. Sestava by měla zahrnovat Kanye West, Kid Cudi, A $ AP Rocky, Post Malone a další.Poslechněte si níže Tylera, tvůrce rekreace hry „You Are a Mean One, Mr. Grinch“.

Podívejte se na fotografie Tylera, odlišného vzhledu Stvořitele za ta léta

hip hop způsobil větší škody než rasismus