Tyler, Stvořitel si myslí, že kouření plevelů ve studiu je rozptýlení

Tyler, Stvořitel bere svůj čas ve studiu vážně a neoceňuje rozptýlení. V nedávném rozhovoru s Fantastický muž , prozradil, že při práci s A $ AP Rocky ve studiu na písni „Bramborový salát“ někomu vytáhl tupý z ruky a dupl na něj, protože si myslel, že je to rozptýlení.

Vešel jsem do místnosti a někomu vytáhl tupý z ruky, hodil ho na zem a šlápl na něj a řekl: „To je rozptýlení. To musí přestat. Jsme tu pro zasranou práci. Abychom nechodili, “řekl Tyler publikaci.Seru na to. Čistá mysl. Alespoň jednou, proboha. V noci jsme bez drog, “pokračoval. Pokračoval diskusí o své střízlivé mentalitě nejen ve studiu, ale i v každodenním životě. Odhaluje, že opojení jednoduše není něco, co kdy viděl, jako opojné.

„Nikdy jsem neviděl nikoho opilého, jako:„ Sakra, tím chci být. “Takže, myslím, že mi to přirozeně přišlo do hlavy, že nemám důvod tam jít a opít se, kurva, řekl.

Rozhovor se dále krátce dotkne tématu rapperovy sexuality, která je podle něj „šedou oblastí s lidmi“. Evidentně mu nevadí drby obklopující jeho pověstnou bisexualitu, ale odkazuje na to, aby o tom zůstal soukromý. Tématem byl problém s horkými tlačítky na začátku tohoto měsíce, kdy Eminem zachytil odpor za to, že označil Tylera za homofobní nadávku Kamikadze píseň „Fall“. Em později řekl, že toho litoval. Tyler to nikdy neřešil veřejně.Bez ohledu na to se zdá, že Tyler v poslední době rozhodně zasáhl tvůrčí krok. Začátkem tohoto týdne odhalil, že předělá klasickou ústřední skladbu „You Are a Mean One, Mr. Grinch“ pro restart „How the Grinch Stole Christmas“. Na základě úryvku z přívěsu to zní docela úžasně.

Podívejte se na Tylerův rozhovor v plném rozsahu na Fantastický muž.

Podívejte se na fotografie Tylera, různého vzhledu Stvořitele za ta léta