Tyga podepisuje multimilionovou dohodu s Columbia Records

Tyga sbírá velkou tašku.

Společnost Columbia Records oznámila, že společnost Tyga, jejíž singl „Taste“ s asistencí Offset, který získal šestinásobnou platinu, podepsala s labelem smlouvu za několik milionů dolarů. Columbia, která neposkytla konkrétní částku za dohodu, to oznámila v úterý (15. října). Tyga se nyní připojuje k soupisce, která zahrnuje akce jako Lil Nas X, Polo G a nespočet dalších.Dohoda v hodnotě několika milionů dolarů není rapperovým prvním podpisem na hlavní label. Od konce 2000 do roku 2015 byla Tyga členem soupisky Young Money a Cash Money po boku rýmů jako Drake a Nicki Minaj. Poté, co opustil spor po sporu v roce 2015, vydal hudbu samostatně, než se připojil k Sony.Tato nová dohoda je jen malým zlomkem dobrého roku společnosti Tyga. Jeho nejnovější studiové album, Legendární, bylo certifikované zlato, přestože k němu nebyla připojena velká etiketa. T-Raww rozpoutal tento projekt prostřednictvím svého otisku Last Kings Records a Empire.

Legendární nashromáždil více než 5 miliard streamů za méně než šest měsíců. Tyga stále zůstává v Top 30 „Nejstreamovanějších umělců“ na Spotify.kdy se offset dostal z vězení

Toto oznámení přichází pár týdnů poté, co se Tyga ocitl ve středu drbných pověstí o tom, že byl spatřen se svou bývalou přítelkyní Kylie Jennerovou ve stejný den, kdy se její rozchod s Travisem Scottem dostal na titulky. Kylie sestřelila pověsti a Tyga zveřejnil příběh Instagramu, o kterém se lidé domnívají, že také pověsti odmítá.

Prohlédněte si 25 nejdelších hip-hopových alb v historii Billboard 200