Tyga se vrací z rozchodu Kylie Jenner s modelkou Demi Rose

Tyga se může od rozchodu odrazit rychleji než od neuspokojivého alba. Po jeho rozchodu s bývalou plamenem Kylie Jenner trvalo T-Rawovi asi týden, než se dostal přes nejmladší z klanu Kardashian / Jenner, než přešel k horké britské modelce Demi Rose Mawby.

King Gold Chains byl puntíkovaný ve čtvrtek (19. května) uvítá 21letou Kylie Jenner doppelgänger ve francouzském Cannes na filmovém festivalu. Mawby a Tyga byly spatřeny na několika akcích, když otřásla černým odhalujícím vzhledem s výstřihovými šaty se síťovaným dnem. Je bezpečné říci, že Tyga má typ.Nová položka se na Nikki Beach dokonce ochladila a Mawby dokumentovala jejich dobré časy na svém účtu Snapchat.Bývalá Kyga se tento měsíc rozdělila. Tyga však není jediný, kdo jde dál. Jenner je údajně ohřívat věci pomocí PARTYNEXTDOOR. Young Money Lil Twist se také zaměřuje na to, aby znovu rozproudil svůj románek z roku 2013 s nově svobodným teenagerským srdcem.

Twist nedávno reagoval na fanouška, který se ho zeptal, jestli se vrátí s Kylie. 'Ano, mám tam nějaké uklízení,' řekl rapper napsal . Zajímavý.Tazův anděl Demi Rose může mít nejsexi fotky na Instagramu