Ty Dolla Sign kapky dva nové singly jako droga a Westside

Ty Dolla $ ign právě upustil od opětovného vydání svého debutového alba Zdarma TC v podobě luxusní edice, takže zpěvák / skladatel Taylor Gang musel svým fanouškům samozřejmě zacházet správně. Ty pro upuštění upustil něco malého - dva nové singly Like A Drug a Westside. Slyšte první nahoře a druhou dole.

Řezy ukazují dvě strany zpěváka, přičemž Like A Drug slouží k rozrušení pomalého džemu, který najde Ty na honbě za zástrčkou, která vytvořila metaforické drogy jeho přední dámy. Na druhou stranu Jests Knight a Westside produkovaného DJ Mustardem shledávají Dolla $ ign spíše klubovým prvkem, přičemž jeho melodie plynule doplňují vzkvétající podpisové bicí Mustarda.Ty poprvé oznámil, že znovu vydává svůj listopadový debut na začátku tohoto měsíce a mluvil o přidání nových písní. Máme tam nějaké nové písničky, nějaké nové plácnutí. A já se nemůžu dočkat, až si to zahraju pro všechny, řekl Ty.I když jeho album bylo v průmyslu dobře přijato, nebylo to všude kolem toppera žebříčku. Brát to jako poučení, Ty slíbil, že se svou další prací bude dělat věci jinak. Tolik termínů jsem rozdal Zdarma TC . Jako, kurva to všechno. Nebudu rozdávat žádná data, dokud nebudu mít pána v ruce. Takže nic víc. Ale teď jsem dostal tři alba v hodnotě hudby.

S Zdarma TC deluxe edice přichází také Ty's Zdarma TC dokument, který obklopuje vliv za albem. Od začátku si Ty dal za cíl zdůraznit masové uvěznění a falešně obviněné ve snaze vyprávět příběh svého staršího bratra Gabriela. Gabe si v současné době odpykává 67 let ve vězení v Kalifornii za vraždu z roku 2004, což potvrzuje, že se nedopustil. Dokument představuje Ty a jeho rodinu a proces vytváření alba, když začínají pracovat na druhém a posledním odvolání Gabeho.Nákup Zdarma TC na iTunes a poslechněte si „Westside“ níže.

V roce 2016 dosáhlo 20 alb 10 let