Estate Tupaca Shakura uvádí 20. výročí alba „Greatest Hits“ alba

Začátkem tohoto týdne panství Tupaca Shakura škádlilo oznámení to bude odhaleno v sobotu (24. listopadu). Den je tady a panství odhalilo novou kolekci merchu soustředěného kolem dvacátého výročí rapové ikony Největší hity album, které vyšlo k tomuto datu v roce 1998.

zlomené srdce na obálce alba za úplňku

Nová kolekce se skládá z 13 položek se třemi variantami alba, včetně čiré vinylové verze, standardní vinylové verze a digitálního stažení projektu s dvojitým diskem.K dispozici jsou také košile s dlouhým rukávem a krátkým rukávem, které zobrazují rapperův obraz v různých variantách a různých barvách v rozmezí od 35 do 45 dolarů. Mikiny ve dvou stylech se prodávají v balíčku, který je dodáván s digitálním stahováním LP za 65 $. K dispozici jsou také listografy za 35 $ a také dva různé klobouky za 35 $ za kus s albem. Zboží bude k dispozici následujících 13 dní.2Pac Velké hity skládalo se z 25 skladeb, včetně mnoha oblíbených fanoušků, jako například „Keep Ya Head Up“, „Hail Mary“, „Brenda's Got a Baby“, „California Love“, „Picture Me Rollin“, „Dear Mama,“ To Live & Die in L.A., „How Long Will They Mourn Me ?,“ „How Do U Want It“ a další. Dvojalbum dosáhlo diamantového statusu.

anderson .paak 2016 xxl prváci cypher

Toto je druhá kolekce zboží od zesnulého rappera vydaného tento měsíc. Před pár týdny ohlásila novinka panství Tupaca Shakura a Marvel Comics Černý panter obchodní spolupráce.Podívejte se na všechny kousky v & Pacs Největší hity 20letá výroční kolekce zboží níže.

Tupac Shakurovo 20. výročí Greatest Hits Album Merch Collection