Postava Tupaca Shakura volí smrt v alternativním konci „Juice“

Džus se za ta léta stala kultovní klasikou pro fanoušky hip-hopových filmů a díky 25. výročí letošního roku producenti odhalují některé podrobnosti o filmu z roku 1992. Kromě oslav výročí filmu mohou fanoušci vidět alternativní konec filmu, který zahrnuje smrt postavy Tupaca Shakura.

Pokud si vzpomenete, ikona pozdního rapu debutovala ve filmu a získala spoustu chvály za ztvárnění harlemského teenagera jménem Bishop. V původním filmu zemře Shakurova postava po potyčce se svým dlouholetým přítelem Q, kterého hraje Omar Epps, poté, co Q ztratí stisk Bishopovy ruky, zatímco visí přes okraj římsy budovy.V alternativním zakončení vidíme, že se odehrává stejný scénář, ale tentokrát Bishop záměrně uvolnil stisk ruky Q, aby upadl do smrti poté, co v pozadí vyslechl policejní sirény. Slyšíme, že „Pacův charakter říká Q:„ Do vězení nebudu, člověče, “když se rozhodl zvolit smrt, místo aby byl zachráněn svým přítelem.

„Člověče, teď na mě nevypadej,“ Epps postava řekne Bishopovi na konci.

aktuální pilotní trilogie

25. výročí Džus byl vydán tento týden (6. června) a obsahuje komentáře od spoluautora a režiséra Ernesta R. Dickersona, stejně jako rozhovory od producenta Davida Heymana a herců Omar Epps, Khalil Kain a Jermaine Hopkins.Stále neexistuje slovo, pokud Džus remake se někdy stane, ale zatím si můžeme užít nostalgii originálu.

Sledujte alternativní konec pro Džus níže vidět, co se stane s Tupacovou postavou.

40 hip-hopových alb dosáhlo v roce 2017 20 let