Zemřela Tupacova matka Afeni Shakur ve věku 69 let

Smutná zpráva z Kalifornie dnes ráno, protože šerifova kancelář v okrese Marin oznámila, že Afeni Shakur, matka zesnulého rappera Tupaca Shakura, zemřela ve věku 69 let. Poslanci odpověděli na Shakurovu Sausalito v Kalifornii … v pondělí večer (2. května) poté, co utrpěla možnou srdeční zástavu, New York Daily News hlásí . Byla převezena do místní nemocnice a zemřela těsně před 22:30.

Fupci Tupacu Afeni dobře znají, protože rapper často psal písně o své matce, včetně filmu „Drahá máma“ z roku 1995, ve kterém podrobně popsal boj, který tito dva podstoupili, a vyjádřil jí obrovské uznání. Den matek je také tato nadcházející neděle.Po Pacově smrti Afeni dohlížela na rapperův majetek a odkaz, který nedávno obsahoval životopisný film rappera s názvem All Eyez on Me . Film nebyl v ohrožení ztráty práv na hudbu Pac, protože výroba nebyla zahájena v roce 2015, což se stalo v polovině prosince. Danai Gurira z Walking Dead byl obsazen jako Afeni krátce poté, 11. ledna.Zprávy o Afenině smrti bezpochyby vrhají stín na filmovou produkci, protože tento významný kus Tupacova odkazu, v němž jeho matka hrála klíčovou roli, bude muset pokračovat bez ní. Afeni byl uveden jako výkonný producent k filmu, který má být uveden v listopadu, několik měsíců po 20. výročí Tupacovy smrti.

Úřad koronera šerifa v okrese Marin povede vyšetřování s cílem určit příčinu a způsob smrti Afeni. Veškerá soustrast se vztahuje na rodinu Shakurů. Příběh si můžete přečíst podrobněji na Denní zprávy .50 skvělých alb od rapperů s poetickými toky