Trippie Redd, Chief Keef a Tadoe se spojili na nové písni Zabíjím lidi

Trippie Redd zaujme virální okamžik a v pátek (1. června) z něj udělá píseň na nové skladbě „I Kill People“, kde jsou Chief Keef a Tadoe.

Nová skladba je produkována OZ a odkazuje na uniklou konverzaci FaceTime mezi Tadoe a 6ix9ine, kde rapper z Chicaga varuje umělce „Gummo“, že má na sobě těla. I přes morbidní téma je skladba optimistická. „Shawty vím, že zabíjím lidi, skutečné lidi / Ze zákopů, kde je to opravdu smrtící, dělej skutečné krále,“ rýmuje se Trippie na refrénu. „Velké tělo, jaký je tvůj kluk? Nemocný chlapec / Nigga potřebuje najít svého chladného chlapce, ano. “Tadoe pokračuje v hrozivých mřížkách svého verše. „Něco si vezměte nelegální / udeřte s nimi do bloku, lidi, vyskočte, zabíjejte lidi, “vyplivne. 'Máme Glock čtyři pět, a to je opravdu smrtící (pojďme to dostat) / Děvko, víš, že smažíme, opravdu zabíjíme lidi (bang bang).'Chief Keef přináší zadní část s méně fatální 16, s využitím automatického ladění. „Všichni mají stejnou stranu pro lil bro, doba ledová všechno moje oblečení / jak se koulím, myslíš, že jsem šel pro, já jsem v kapuci, cihly jdou / ona mi ukázala tanga, Cisco, je vysoká a připravená jdi, “rapuje.

V dalších zprávách týkajících se Trippie byl umělec z Ohia v úterý (29. května) zatčen v Atlantě spolu s Lil Wop. Zatčení údajně pochází z hádky, do které se dostali s jiným rapperem.Níže si můžete poslechnout novou skladbu „I Kill People“ od Trippie Redd, Chief Keef a Tadoe.

Zobrazit nová hudební vydání pro červen 2018