Video Travis Scott Sicko v režimu s Drakeem: Sledujte, jak zasáhly Houston

A právě tak pomohlo video pro Travise Scotta Drake Astroworld střih, „Sicko Mode“, je tady. Ve 12 hodin EST dnes (19. října), Houston rapper uvolnil trippy nový vizuál, který shledává, že oba rapperi se potulují sci-fi verzí Scottova rodného města.

Režie: Dave Meyers, který také natočil Scottovo video pro 'Přestaň se snažit být Bohem,' nový vizuál pro „Sicko Mode“ byl natočen v Houstonu. Ačkoli skladbu vytvořili společně, videoklip ke skladbě uvádí, že Drizzy a Scott působí v různých prostorech.Na začátku videa vidíme Drizzyho kráčet po ulici se sluncem v zádech. Jediná věc je, že ve skutečnosti probíhá zatmění slunce, takže místo přímých žlutých paprsků, které obvykle očekáváme, získáme oranžové sluneční světlo. O chvíli později vidíme 6ix boha stojícího před červeným kouřem, který si nakonec prochází kolem čtvrti H-Town.Zrcadlení rytmických spínačů „Sicko Mode“ nás vizuál zavede na různá místa, protože Drizzy a Scott střídají verše. Když se Scott otočí k rapu, jsme odvedeni na místo parkoviště, kde do něj kopne s některými ze své posádky. Díky řadě přiblížení a honosnému osvětlení je to neskutečný zážitek.

Se záběry na Drizzyho dematerializaci tváře a dalšími klipy ženy škubající o řasy je „Sicko Mode“ docela přesným pohledem na surrealistické, kosmické vibrace nejnovější LP LP Travise Scotta.Podívejte se níže na video „Sicko Mode“.

Podívejte se na fotky různých pohledů Travise Scotta za ta léta