Vstupenky na festival Astroworld od Travise Scotta začínají na 300 $ a lidé jsou rozrušení

Fanoušci Travise Scotta letos nepociťují ceny raperského Astroworld Festivalu a dávají to najevo prostřednictvím sociálních médií.

Ve středu (5. května) vstupenky na Travis Scott Třetí ročník festivalu Astroworld se začal prodávat v 10:00 hodin ČT, téměř zdvojnásobil z cenového bodu 179 USD v roce 2019. V letošním roce byl přístup na tuto akci zahájen na 300 USD plus 65 USD na poplatcích za dvoudenní všeobecné vstupenky. Dvoudenní VIP průkazy Stargazing byly 725 $ plus poplatek 69 $ a lístky nejvyšší úrovně, dvoudenní VIP vstupenka No Bystander, byly 1 000 $ s poplatkem 78 $. Všechny vstupenky jsou momentálně vyprodány.Potenciální návštěvníci festivalu si všimli navýšení ceny a vyskočili na Twitter, aby vyjádřili své pocity ze zvýšení plateb.„2 lístky do astroworldu po zdanění vyjde na 733 $ Málem jsem klikl na odeslat / potvrdit, pak jsem přemýšlel o svých dětech a oblečení, na které bych mohl tyto peníze utratit. Musím stejně vyhodit seznam skladeb Travise Scotta,“ napsal jeden uživatel Twitteru.

„Zážitek z Astroworldu nemá hodnotu 300 babek, lmao. VIP je přes 1 000. Ta sračka by měla přijít s břišním tancem od Kylie, způsobit svaté sračky, které jsou směšné, “napsala jiná osoba.Zatímco fanoušci byli naštvaní na ceny vstupenek, La Flameova fête se dokázala vyprodat za méně než 60 minut. Někteří uživatelé sociálních médií dokonce šli na Twitter, aby prodali své vstupenky za vyšší cenu, než je obecná cena za vstup 300 USD.

Travis Astroworld Festival vzdává poctu Six Flags v Houstonu, která byla uzavřena v říjnu 2005. Rýmař zpočátku oznámil, že v roce 2018 oživí tematický park a začlení hudební prvek.

Astroworld Fest se bude konat 5. - 6. listopadu letošního roku v rapperově rodném městě Houstonu. Sestava ještě nebyla oznámena, ale vzhledem k minulým počinům jako Gunna, Trippie Redd, Young Thug a další je zaručeno, že bude oheň. Scott však byl potvrzen jako hlavní umělec festivalu.Zobrazit více fanoušků komentáře o cenách festivalu Astroworld níže.

Podívejte se na způsoby, jak nepohltit tašku podle Travise Scotta