Travis Scott odhaluje nové podrobnosti o albu Utopia, přesto chce letos uskutečnit festival Astroworld

Rachotení a šelesty týkající se Travise Scotta utopie album se nedávno trochu uklidnil, ale v novém rozhovoru La Flame odhalil, že v současné době pracuje na úsilí, které bude mít zvuk na rozdíl od všeho, co udělal dříve.

Během rozhovoru s filmovým režisérem Robertem Rodriguezem pro vydání z jara 2021 i-D časopis , Travis vysvětlil: „Nikdy to lidem neřeknu a pravděpodobně to nechám v tajnosti, ale pracuji s několika novými lidmi a jen se snažím zvuk rozšířit. Znovu dělám beaty, klepám na své vlastní beaty, jen dávám všechno dohromady a snažím se to opravdu pěstovat. To byla jedna z nejzábavnějších věcí při práci na tomto albu. Vyvíjím se, spolupracuji s novými lidmi a dodávám zcela nový zvuk, zcela nový rozsah. “Když se na to zeptal Rodriguez Travis Scott Přístup k pokračování úspěchu jeho alba z roku 2018, Astroworld rapper „Sicko Mode“ zůstal sebejistý. „Nikdy nejde o to, abych se opakoval, jen se snažím vytvořit další ságu ... každé album je jako sága. Víte, jste jedním z mých oblíbených režisérů. Všechno, co kurva děláš, člověče, “řekl.Ocenění Astroworld je samozřejmé, ale bývalý 2013 XXL Nováček necítí žádný tlak na vydání alba, které bude stejně dobré, ne-li lepší.

„Necítím žádný tlak, kromě toho, abych udržel fanoušky naživu,“ řekl publikaci. „Je tu mnohem více půdy, kterou mohu pokrýt, a chci ji pokrýt, a miluji její výzvu. Chci vydat kurva nový zvuk. Možná bych celé dny bouchal hlavou o zeď a snažil se na to přijít, ale jakmile to udělám, je to jako konečná extáze. “Scott také odhalil, že stále doufá, že se jeho extravagantní Houstonský festival Astroworld uskuteční později v tomto roce. Navzdory současnému stavu pandemie zůstal optimistický a řekl: „Doufejme, že se nám ji podaří vrátit na konci tohoto roku. Kolem listopadu. “

Přestože datum vydání alba ještě nebylo sdíleno, je dobré vědět, že je na cestě další hudba od Travise.

Podívejte se na způsoby, jak nepohltit tašku podle Travise Scotta