Travis Scott a Kylie Jenner jsou zase spolu, ale mohou chodit s jinými lidmi - zpráva

Jen několik dní poté, co Travis Scott a Kylie Jenner vzali svou holčičku Stormi do Disneylandu, nyní kolují zprávy o tom, že bývalý pár znovu zapálil jejich plamen.

Podle zprávy od TMZ v pátek (21. května) jsou La Flame a sestra Jennerová zase spolu, ale za zmínku stojí i relevantní detail. Jsou údajně v otevřeném vztahu a mohou chodit s jinými lidmi.Zdroje říkají, že Travis a Kylie se dohodly, že se dají dohromady, ale mají nevýhradní dohodu.Dva údajně vyzván k ukončení v říjnu 2019 , po dvouletém vztahu. V té době zasvěcenci tvrdili, že se snaží, aby věci fungovaly romanticky, ale místo toho se rozhodli svou nejistou lásku pozastavit.

Travis Scott a Kylie Jenner v únoru 2018 přivítali svou nyní 3letou dceru Stormi. Asi pět měsíců před Kylie porodila víry o jejím těhotenství, které zůstalo v tajnosti až tři dny poté, co televizní hvězda reality reality porodila 1. února 2018.Když nyní miliardářská maminka oznámila své těhotenství prostřednictvím Instagramu, napsala dlouhý titulek, který zněl: „Je mi líto, že jsem tě udržel ve tmě přes všechny předpoklady. Chápu, že jste zvyklí, že vás vezmu na všechny mé cesty. Moje těhotenství bylo něco, co jsem se rozhodl nedělat před světem. Sám jsem věděl, že se na tuto životní roli potřebuji připravit tím nejpozitivnějším, nejstresnějším a nejzdravějším způsobem, jaký vím. “

love & hip hop atlanta season 6 epizoda 16

V době, kdy Kylie a Travis přivítali svou dceru na světě, se také podělili o svou cestu k rodičovství s fanoušky prostřednictvím 11minutového vizuálu s názvem Naší dceři .

Novinky z roku 2013 XXL Nováček a nový vztah s generálním ředitelem Kylie Cosmetics přichází asi dva týdny poté, co rapper z Houstonu vydal lístky na jeho vysoce očekávaný Astroworld Festival, který způsobil, že se fanoušci kvůli cenám vstupenek začínajícím na 300 $ dostali do šílenství .Podívejte se na způsoby, jak nepohltit tašku podle Travise Scotta