Travis Scott se připojil k Bryson Tiller na show série Trapsoul v New Yorku

Na dynamice svého nově vydaného druhého alba, Věrni sobě Bryson Tiller minulou sobotu (3. června) pokračoval v koncertní sérii Trapsoul v newyorském Bowery Room. V určitém okamžiku show se na pódiu objevili Travis Scott a A Boogie Wit Da Hoodie.

A Boogie předvedl svůj hit singl „My Shit“. Scott hodil Tilllovi několik komplimentů a označil ho za svého oblíbeného umělce, protože tento nigga kdy nahrál jeho hudbu na internet s muthafuckinem. O chvíli později přidal k své výřečné chvále a zavolal Tillera Věrni sobě „nejlepší muthafuckin“ album.Když skočil do svého výkonu, Scott skončil s jeho divoce populárním Ptáci v pasti zpívají McKnight trefte „husí kůži“ a dav se dostal do šílenství. Byl to docela úžasný okamžik.co se stalo s černou rukou Kodak

Tillerova série Trapsoul je stále silná a legrační je, že jeho další turné může být ještě šílenější. Nedávno Tiller odhalil plány na nové turné se superproducentem Metro Boomin. Trek pro 26 měst se nazývá turné Set It Off a začne 3. srpna v Atlantě, než skončí 16. září v Tilleru v rodném Louisville v Ky. Mělo by to být drogy.

Peep Travis Scott vystoupení na koncertu Tillera těsně níže.ariana grande a big sean polibek na horské dráze

Zde jsou hip-hopové hudební festivaly 2017, které musíte vidět